۱۹/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۵/۰۴ پنجشنبه

صبح قزوین احیای ۱۳۶ واحد تولیدی در قزوین
کد خبر: ۳۶۸۳۷۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۳/۱۹ ساعت: ۱۱:۳۰ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:

احیای ۱۳۶ واحد تولیدی در قزوین

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قزوین از احیای ۱۳۶ واحد تولیدی در قزوین خبر داد.

احیای ۱۳۶ واحد تولیدی در قزوین
به گزارش حوزه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط‌عمومی محسن رستمی در تشریح فعالیت دولت سیزدهم برای احیای واحدهای تولیدی گفت: دولت سیزدهم در سال نخست فعالیت خود یعنی ۱۴۰۰ توانست ۲۵ واحد تولیدی را در داخل و خارج از شهرک‌های صنعتی استان احیا و راه‌اندازی کند.

وی اضافه کرد: سال نخست دولت، با ۲ هزار و ۵۱۹ میلیارد ریال سرمایه گذاری، ۸۳۳ نفر در واحدهای احیا شده مشغول به کار شدند که برای شروع فعالیت دولت گام بزرگی محسوب می‌شد.

رستمی در ادامه به فعالیت دولت سیزدهم در سال دوم پرداخت و یادآور شد: در سال ۱۴۰۱ شاهد بودیم که ۵۶ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 5 هزار و ۵۹۰ میلیارد ریال احیا شده و یک هزار و ۶۸۷ مشعول به کار شدند.

این مسئول به سال سوم دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: در سال ۱۴۰۲ تعداد ۵۵ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۲۹ هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال احیا شد که پس از آن ۹۱۱ نفر مشغول به کار شدند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قزوین خاطرنشان کرد: عزم دولت سیزدهم و به ویژه شخص شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در رونق واحدهای تولیدی و گردش چرخ کارخانجات بی بدیل بود و همواره در تمامی نشست‌های هیات دولت بر این مهم تاکید داشت که این اراده در حوزه اقتصاد ستودنی است.

رستمی یادآور شد: خوشبختانه در استان قزوین نیز تیم مدیریت ارشد استان اهتمام ویژه‌ای بر صنایع دارند و به تعامل و همکاری متقابل دستگاه‌های اجرایی توانسته هارمونی خوبی در حوزه اقتصاد ایجاد کند.

انتهای خبر/ 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان