۱۵/ذو الحجة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۴/۰۱ جمعه

صبح قزوین از دخترانم می‌خواهم با تقوا و باحجاب باشند
کد خبر: ۳۶۸۳۷۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۳/۱۸ ساعت: ۲۳:۴۵ ↗ لینک کوتاه

شهید «باقر زرآبادی‌پور» در وصیت‌نامه‌اش می‌نویسد‌:

از دخترانم می‌خواهم با تقوا و باحجاب باشند

شهید «باقر زرآبادی‌پور» در وصیت‌نامه‌اش می‌نویسد‌: «از دخترانم می‌خواهم با تقوا، با حجاب و با ایمان و با شوهرانشان مهربان و صمیمی باشند ...» از دخترانم می‌خواهم با تقوا و باحجاب باشند

از دخترانم می‌خواهم با تقوا و باحجاب باشند
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، شهید «باقر زرآبادی‌پور»، چهارم مهر ۱۳۲۲ ماه سال، در روستای الین از توابع شهر قزوین به دنیا آمد، پدرش مقصود و مادرش مروارید نام داشت، تا پایان دوره ابتدایی درس خواند، کارگر بود، سال ۱۳۴۶ ازدواج کرد و صاحب سه پسر و چهار دختر شد. این شهید بزرگوار از سوی بسیج در جبهه حضور یافت، هفدهم خرداد سال ۱۳۶۷، در شیخ‌محمد عراق بر اثر اصابت ترکش به کمر، شهید شد و مزار مطهرش در گلزار شهدای شهر زادگاهش قرار دارد.
 
متن وصیت‌نامه شهید باقر زرآبادی‌پور:
 
خدایا! تو را شکر می‌کنم که به من سعادت نصیب کردی تا در کنار رزمندگان اسلام به جبهه‌های نور علیه ظلمت بیایم و با دشمنان تو بجنگم. خدایا! از تو تقاضا دارم مُردنم را در راه خودتْ شهادت قرار دهی.
 
خدایا! این بنده روسیاه و گناه کار رو به درگاه تو آورده است؛ به حق مقربانِ درگاهت از جرایمم درگذر و توبه ام را بپذیر. اینجانب با میل و اراده خودم به جبهه آمدم و کسی مجبورم نکرده است.
 
از پسرانم می‌خواهم که تا مدارج عالی، درس خواندن را ادامه دهند و همیشه به یاد خدا باشند و از دخترانم نیز می‌خواهم با تقوا، با حجاب و با ایمان و با شوهرانشان مهربان و صمیمی باشند.

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان