۰۹/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۵ دوشنبه

صبح قزوین همیشه گوش‌تان به سخنان گوهربار رهبری باشد
کد خبر: ۳۶۸۲۹۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۳/۱۰ ساعت: ۲۳:۴ ↗ لینک کوتاه

فرازی از وصیت‌نامه شهید «حسین بهبودی»؛

همیشه گوش‌تان به سخنان گوهربار رهبری باشد

شهید «حسین بهبودی» در وصیت‌نامه‌اش آورده است: «کمک و یاری به رهبر انقلاب را فراموش نکنید و همیشه او را سرمشق قرار دهید و همیشه گوشتان به سخنان گوهربار او باشد و پیرو او باشید که پیروی از او به سعادت رسیدن است ...»

همیشه گوش‌تان به سخنان گوهربار رهبری باشد
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین، شهید «حسین بهبودی»، دهم خرداد سال ۱۳۴۵، در روستای فارسجین از توابع شهر تاکستان به دنیا آمد، پدرش نعمت‌الله، کشاورز بود و مادرش ستاره نام داشت و تا دوم راهنمایی درس خواند. این شهید بزرگوار به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت، بیست و پنجم خرداد سال ۱۳۶۱، در پیرانشهر توسط نیرو‌های عراقی بر اثر اصابت ترکش نارنجک به شکم، سینه و صورت شهید شد و مزار مطهرش در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.
 
متن وصیت‌نامه شهید حسین بهبودی:
 
خداوند دوست می‌دارد، این جان ناقابل را در راه پاک و پُر ارزش او هدیه کنم و به جبهه می‌روم با چشمی باز و فکری روشن و با عشق به معشوق.
 
پدر و مادر عزیزم و همچنین خواهران و برادران عزیزم! کمک و یاری به رهبر انقلاب را فراموش نکنید و همیشه او را سرمشق قرار دهید که او نیز از تبار پاک رسولان و امامان است و همیشه گوشتان به سخنان گوهربار او باشد و سعی کنید سخنان او را در زندگی خود مو به مو پیاده نمایید و پیرو او باشید که پیروی از او به سعادت رسیدن است.
 
مادر و خواهران عزیزم! حجابتان را کامل‌تر و بهتر کنید که این خود مشت محکمی است بر دهان ضد انقلاب.‌ای دوستان! شما مبادا فکر کنید که به جبهه با زور و یا برای ریا و مقام رفته‌ام؛ بلکه برای رضای خدا و به خاطر پیروزی اسلام که وظیفه تک تک ما می‌باشد، رفته‌ام؛ و شما با شهادتم، اجر مرا در نزد خدا از بین نبرید؛ فکر کنید که شب عروسی من است و همان طور خوشحالی کنید و با گریه خود، دشمن را شاد نکنید.

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان