۱۵/ذو الحجة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۴/۰۱ جمعه

صبح قزوین کسی نمی‌تواند نور خدا را خاموش کند
کد خبر: ۳۶۸۲۸۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۳/۸ ساعت: ۲۳:۴۷ ↗ لینک کوتاه

چراغ راه؛

کسی نمی‌تواند نور خدا را خاموش کند

در دست نوشته شهید مرتضی رزازیان آمده است: در حال حاضر همه‌ی کشورها، بالاخص آمریکای جنایتکار بر علیه اسلام، با انواع توطئه‌ها و حیله‌ها روبروی این انقلاب ایستاده است و سعی می‌کند آتشفشان این انقلاب را خاموش کند، ولی کور خوانده است و کسی نور خدا را هرگز نمی‌تواند خاموش کند.

کسی نمی‌تواند نور خدا را خاموش کند
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین »؛ مرتضی رزازیان، دوم اردیبهشت ۱۳۴۱، در شهر قزوین به دنیا آمد. پدرش محمدحسن، گونی‌فروش بود و مادرش عصمت نام داشت. دانشجوی دوره کاردانی در رشته علوم تربیتی، و معلم بود. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. هفتم اسفند ۱۳۶۲، در جزیره مجنون عراق به شهادت رسید. اثری از پیکرش به دست نیامد.


در دست نوشته شهید مرتضی رزازیان آمده است: 
 
کسی نمی‌تواند نور خدا را خاموش کند
 
آن چیزی که ما را از ذلت و خواری به عزت و بزرگی رسانید همانا اسلام عزیز و حقیقتی بود که گم کرده بودیم و با پیدا کردن خود، آن را یافتیم، و با زنده کردن آن، خود را زنده کردیم.
 
ما مثل مردگانی بودیم که نمی‌توانستیم حرکت کنیم، تا اینکه خداوند نعمت بزرگ خود را که همانا رهبری الهی بود جهت هدایت این امت، رحمت بخشید و با خروش خود ما را بیدار کرد تا اسلام حقیقی را به ما نشان داد و با صدور آن به دیگر کشورها خود را نشان دادیم و در حال حاضر همه‌ی کشورها، بالاخص آمریکای جنایتکار بر علیه اسلام، با انواع توطئه‌ها و حیله‌ها روبروی این انقلاب ایستاده است و سعی می‌کند آتشفشان این انقلاب را خاموش کند، ولی کور خوانده است و کسی نور خدا را هرگز نمی‌تواند خاموش کند.

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان