۲۱/ذو القعدة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۰۹ چهارشنبه

صبح قزوین اگر کوتاهی در اطاعت از رهبری کنید شهدا راضی نیستند
کد خبر: ۳۶۸۱۴۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۲/۲۵ ساعت: ۲۳:۳۳ ↗ لینک کوتاه

فرازی از وصیت‌نامه شهید «سعید آرام»؛

اگر کوتاهی در اطاعت از رهبری کنید شهدا راضی نیستند

شهید «سعید آرام» در وصیت‌نامه‌اش آورده است: «فقط یک تقاضای عاجزانه از تمام کسانی که این وصیت‌نامه را می‌خوانند دارم که از فرمایشات ولایت‌فقیه کاملاً پیروی کنند و اگر کوتاهی در این امر مهم بکنند بدانند که شهدای اسلام از آن‌ها راضی و خشنود نخواهند بود ...»

اگر کوتاهی در اطاعت از رهبری کنید شهدا راضی نیستند
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین »؛شهید «سعید آرام»، بیست و پنجم اردیبهشت سال ۱۳۴۷، در شهر قزوین به دنیا آمد، پدرش علی، مستخدم آموزش و پرورش بود و مادرش کبرا نام داشت و دانشجوی دانشگاه تبریز، رشته مهندسى قدرت (برق) مقطع کارشناسی بود. این شهید بزرگوار از سوی بسیج در جبهه حضور یافت، ششم تیر ماه سال ۱۳۶۶، با سمت بی‌سیم‌چی در عملیات نصر ۵ - سردشت توسط نیرو‌های عراقی بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر، شهید شد و مزار مطهرش در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.
 
متن وصیت‌نامه شهید سعید آرام:
 
همه را سفارش به تقوای الهی در همه امور می‌کنم و از همه می‌خواهم که قرآن این کتاب آسمانی، این نور هدایت و این منبع عظیم و غنی را مورد مطالعه قرار بدهند تا شاید توشه‌ای برای آخرت باشد.
 
و، اما پیام من به امت حزب‌الله همان پیام امام است. فقط یک تقاضای عاجزانه از تمام کسانی که این وصیت‌نامه را می‌خوانند دارم که امام را به هیچ وجه تنها نگذارند و از فرمایشاتشان کاملاً پیروی کنند و اگر کوتاهی در این امر مهم بکنند بدانند که شهدای اسلام از آن‌ها راضی و خشنود نخواهند بود.
 
و از خانواده‌ام می‌خواهم که از این به بعد بیشتر مواظب حرکات و اعمال‌شان باشند، زیرا به قول امام، خانواده شهدا چشم و چراغ ملت‌اند، پس کاملاً مراقب باشید که خدای ناکرده به هیچ وجه خلاف اسلام از شما سر نزند که هم اکنون کار‌های شما زیر ذره بین قرار گرفته است.

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان