۲۱/ذو القعدة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۰۹ چهارشنبه

صبح قزوین توزیع بیش از ۴۳۸ هزار تن انواع نهاده‌های دامی در استان قزوین
کد خبر: ۳۶۸۱۳۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۲/۲۵ ساعت: ۱۰:۱۸ ↗ لینک کوتاه

در سال گذشته صورت گرفت؛

توزیع بیش از ۴۳۸ هزار تن انواع نهاده‌های دامی در استان قزوین

مدیر تعاون روستایی استان قزوین با اعلام اینکه در سال گذشته ۴۳۸ هزار و ۱۹۹ تن انواع نهاده‌های دامی بین تولیدکنندگان بخش دام و طیور از طریق شبکه تعاون روستایی استان توزیع شده است.

توزیع بیش از ۴۳۸ هزار تن انواع نهاده‌های دامی در استان قزوین
به گزارش حوزه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط‌عمومی تعاون روستایی استان قزوین؛ شهرام رحمانی با اعلام اینکه در سال گذشته 438 هزار و 199 تن انواع نهاده‌های دامی بین تولیدکنندگان بخش دام و طیور از طریق شبکه تعاون روستایی استان توزیع شده است، گفت: این شبکه در راستای خدمت رسانی به جامعه روستایی از کلیه امکانات استفاده می‌نمایند تا در حد توان نیاز تولیدکنندگان را بر طرف کنند.
 
این مسئول با بیان اینکه بهره‌برداران نهاده‌ها را از اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی کشاورزی خریداری می‌کنند، افزود: در این مدت انواع نهاده‌های دامی شامل: جو دامی، کنسانتره، سبوس، کنجاله سویا و ذرت دانه‌ای در سطح استان توسط شبکه تعاونی کشاورزی تأمین و توزیع شده است.
 
مدیر تعاون روستایی استان قزوین اظهار کرد: در سال گذشته تلاش شد تا از حداکثر ظرفیت شرکت‌های تعاونی روستایی، تولید و کشاورزی سطح استان برای خدمات‌رسانی به کشاورزان و بهره‌برداران حوزه دام و طیور استفاده شود.
 
انتهای خبر/۱۴۰۴

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان