۱۰/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۶ سه شنبه

صبح قزوین خط تولید جدید در شهر صنعتی لیا افتتاح شد
کد خبر: ۳۶۸۱۳۴ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۲/۲۵ ساعت: ۹:۵۳ ↗ لینک کوتاه

با حضور معاون رئیس جمهور در استان قزوین؛

خط تولید جدید در شهر صنعتی لیا افتتاح شد

چند خط تولید جدید با حضور معاون علمی رئیس جمهور در شهر صنعتی لیا قزوین افتتاح شد.

خط تولید جدید در شهر صنعتی لیا افتتاح شد
به گزارش خبرنگار حوزه علم و فناوری پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی رئیس جمهور به منظور افتتاح و بازدید از طرح‌های دانش‌بنیان و علم و فناوری صبح امروز به استان قزوین سفر کرده است.

در ابتدای این سفر شرکت خط تولید هیدرو کربن‌های نفتی شامل پارافین، وازلین و تصفیه روغن با استفاده از کاتالیست‌های نانوساختار صبح امروز در شهرک صنعتی لیا، افتتاح شد، همچنین از خط تولید پری پلیمردر حوزه پلی یورتان رونمایی شد.
 
محصولات پلی یورتان از دو جزء رزین وهاردنر «ایزوسیانات» تشکیل شده است و برای راه‌اندازی این خط ۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
 
در کانال‌هایی که دچار فرسایش شده و امکان انحراف و تخلیه آب کانال وجود ندارد می‌توان در دیواره‌ها و بستر کانال به صورت خیس از محصول پتوی سیمانی استفاده کرد.
 
گفتنی است صبح امروز خطوط تولید هاردنر‌های اپوکسی ۱۱۱ – HA و پتوی سیمانی هم در این شهرک افتتاح شد.
 
همچنین این محصول در صنایع نظامی در برپاکردن چادر‌های اضطراری، بیمارستان‌های صحرایی و مقاوم‌سازی و تسریع در احداث سنگر‌های بتنی و... به عنوان بتن پاکیزه در پروژ‌ه‌های عمرانی کاربرد دارد.

خط تولید نخ ATY و ماشین‌های تاب و چند لاکنی جهت تولید انواع نخ‌های فرشی برای اولین بار در ایران در شرکت نفیس نخ با حضور دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور افتتاح شد.
  
این خط تولید با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریال راه‌اندازی شد.
 
انتهای خبر/۲۰۰۵

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان