۲۰/ذو القعدة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۰۸ سه شنبه

صبح قزوین تنبیه رژیم صهیونیستی نتیجه حضور همیشگی مردم در صحنه است
کد خبر: ۳۶۷۸۱۴ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۱/۲۶ ساعت: ۱۱:۳۸ ↗ لینک کوتاه

استاندار قزوین:

تنبیه رژیم صهیونیستی نتیجه حضور همیشگی مردم در صحنه است

استاندار قزوین گفت: اتفاقات بامداد امروز و تنبیه رژیم صهیونیستی با پشتوانه درایت و بصیرت ملت ایران و نتیجه حضور همیشگی مردم در صحنه است.

تنبیه رژیم صهیونیستی نتیجه حضور همیشگی مردم در صحنه است
به گزارش حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، محمدمهدی اعلایی در مراسم کلنگ‌زنی تقاطع غیرهمسطح میدان دفاع مقدس-نسیم شمال-اقبالیه اظهار کرد: بصیرت، صبر، تدبیر و حضور همیشگی مردم در صحنه منشأ افتخار، بالندگی، پیشرفت، تعالی، استقلال و آزادی برای ایران اسلامی شده است.

وی افزود: اینکه نظام می‌تواند با افتخار و اقتدار در مقابل بدخواهان و کسانی که به ظاهر برخوردار از امکانات مادی هستند، بایستد و پوزه آنها را به خاک بمالد و اقتدار و بزرگی ملت ایران را فریاد بزند به دلیل بصیرت و درایت مردم است.

اعلایی گفت: همان کشوری که در روزهای نه چندان دور سران کشورهای استکباری دنیا بدون اجازه از شاه کشور در آن حضور پیدا کرده و برای کشور و منطقه تصمیم گیری می‌کردند امروز تبدیل به یک قدرت عظیم شده است و امروز ملت و نیروهای مسلح جان برکف به آنها تفهیم کرد که جواب یک موشک آنها هزاران موشک است.

استاندار قزوین اضافه کرد: بامداد امروز یکی از بزرگترین وقایع نظامی دنیا و یکی از مهم‌ترین اتفاقات تاریخ معاصر دنیا به دست با کفایت سپاه مقتدر رقم خورده است ولی هم‌اکنون در کمال آرامش به دنبال رشد و توسعه شهر هستیم و تمامی امور به حالت طبیعی در حال انجام است که این مهم بزرگی ملت ایران را می رساند.

نماينده عالی دولت در استان اظهار داشت: لیاقت مردم خیلی بیشتر از اینهاست و باید در بالاترین حد ممکن به آنها خدمت رسانی شود و امیدواریم پروژه‌هایی که امروز کلنگ‌زنی می‌شود و همچنین کارهایی که در سال جاری به سرانجام می‌رسد بتواند نشانه خوبی از عزم مسئولان برای سپاس گذاری از این مردم همیشه در صحنه باشد.

انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان