۱۰/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۱/۳۱ جمعه

صبح قزوین اجرای طرح باشگاه بچه‌های مسجد در قزوین
کد خبر: ۳۶۶۹۲۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۷ ساعت: ۱۱:۳۶ ↗ لینک کوتاه

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین خبر داد:

اجرای طرح باشگاه بچه‌های مسجد در قزوین

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین: گفت: طرح باشگاه بچه‌های مسجد «یاوران مسجد» در استان قزوین اجرایی می‌شود.

اجرای طرح باشگاه بچه‌های مسجد در قزوین
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط‌عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین، سید رئوف تقوی گفت: ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در نظر دارد با اجرای طرح باشگاه بچه‌های مسجد «یاوران مسجد» اقدام به ایجاد و توسعه شبکه مدیران، کارکنان، کانون های معین و فعالان مسجدی با رویکرد جذب نوجوانان و جوانان به کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کند و در واقع به تشکیل حلقه‌های میانی در سطح مساجد کمک کند.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: این طرح با هدف افزایش تعداد اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، افزایش تعداد کانون‌های مساجد، زمینه سازی برای پیوند شبکه کانون‌های مساجد با نهاد خانواده، مدارس، مراکز و نهادهای آموزشی، اجتماعی و فرهنگی و ایجاد بستر ارائه خدمت به بچه های مسجد اجرایی می‌شود.

وی تصریح کرد: از روز شنبه هفتم بهمن ماه اجرای این طرح آغاز و تا جمعه 11 اسفند سال جاری ادامه دارد.

تقوی یادآور شد: مهمترین هدف در این طرح حمایت از تمام بچه‌های مسجد به واسطه ثبت اعضا، تکمیل کادر وارکان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد است که کانون‌ها با کسب حداقل 50 امتیاز در هفته از طریق ثبت نام عضو در سامانه، تکمیل مشخصات فردی عضو و در واقع افزایش اعضا می‌توانند در قرعه کشی شرکت کرده و از جوایزی نظیر لپ تاب، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و غیره بهره‌مند شوند.

وی عنوان کرد: قرعه کشی در سطوح کانونی و اعضا به صورت هفتگی انجام می شود و شرط ورود به آن، کسب حداقل امتیاز در هر هفته بوده و نتایج قرعه کشی یکشنبه هر هفته از طریق سایت بچه های مسجد اطلاع‌رسانی و جوایزی اهدا می‌شود.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین خاطرنشان کرد: با همکاری و همراهی مجموعه ستاد و کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین شاهد افزایش کیفی و کمی کانون‌ها و همچنین اعضای کانون‌های مساجد استان قزوین باشیم.

انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان