۱۰/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۱/۳۱ جمعه

صبح قزوین گزینه‌های احتمالی سرمربی‌گری شمس آذر قزوین
کد خبر: ۳۶۶۹۲۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۷ ساعت: ۱۱:۳ ↗ لینک کوتاه

بعد از استعفای سعید دقیقی؛

گزینه‌های احتمالی سرمربی‌گری شمس آذر قزوین

به دنبال استعفای سعید دقیقی از سرمربیگری شمس آذر قزوین، هیات مدیره این باشگاه با سه گزینه داخلی به صورت جدی وارد مذاکره شده است.

گزینه‌های احتمالی سرمربی‌گری شمس آذر قزوین
به گزارش حوزه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، باشگاه شمس آذر قزوین پس از پذیرش استعفای سعید دقیقی سرمربی سابق خود، با چند گزینه داخلی جهت سرمربیگری این تیم مذاکره کرده است.

سید مهدی رحمتی بازیکن اسبق استقلال تهران و سرمربی سابق نساجی مازندران و آلومینیوم اراک، مازیار زارع سرمربی سابق ملوان بندر انزلی و رسول خطیبی سرمربی پیشین پیکان تهران و تراکتور تبریز، گزینه‌هایی هستند که هیات مدیره شمس آذر به صورت جدی با آن‌ها وارد رایزنی شده است.

پیش از این مهدی عبدیان عضو هیات مدیره باشگاه شمس آذر قزوین در مصاحبه با  فارس از انتخاب و معرفی سرمربی جدید این تیم تا روز شنبه (امروز) خبر داده بود.

شمس آذر که روز گذشته از اردوی ترکیه به کشور بازگشت، در اولین فصل حضور در لیگ برتر، تاکنون عملکرد خوبی را از خود به ثبت رسانده و در پایان نیم فصل اول رقابت‌ها به جایگاه نهم این مسابقات جدول رسیده است.

استعفای دقیقی، شوک بزرگی برای شمس آذری‌ها بود و بر این اساس فوتبال دوستان قزوینی نگران وضعیت تیم محبوب خود در ادامه رقابت‌ها هستند.

منبع:فارس
انتهای خبر/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان