۰۶/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۱/۲۷ دوشنبه

صبح قزوین طارمی در بین ۴ ستاره ناکام جام ملت‌ها
کد خبر: ۳۶۶۸۷۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۲ ساعت: ۱۱:۱۵ ↗ لینک کوتاه

طارمی در بین ۴ ستاره ناکام جام ملت‌ها

مهدی طارمی در فهرست ستارگانی قرار دارد که در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر عملکردی ناامیدکننده داشته‌اند.

طارمی در بین ۴ ستاره ناکام جام ملت‌ها

سایت «العربی الجدید» در گزارشی از چهار ستاره نوشت که در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ ناامیدکننده ظاهر شده‌اند که عبارتند از:

سالم الدوسری

مرد سال فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۲ هواداران عربستان را ناامید کرده است؛ به طوری که در هر دو بازی برابر عمان و قرقیزستان ناامیدکنننده ظاهر شد؛ تا جایی که مانچینی در نیمه دوم دیدار عربستان برابر قرقیزستان تعویضش کرد. الدوسری نمره ناامیدکننده ۶.۴ را به خود اختصاص داد و در دیدار برابر قرقیزستان نه شوتی به طرف دروازه حریف زد و نه نتوانست موقعیت خطرناکی را خلق کند و نه اصلا دریبل موفقی داشت.

علی جاسم

او نقش پررنگی در نایب‌قهرمانی تیم ملی فوتبال نوجوانان عراق در آسیا داشت و با تیم نیروی هوایی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نمایشی خیره‌کننده را ارائه داد. هواداران تیم ملی فوتبال عراق منتظر درخشش این بازیکن در جام ملت‌های آسیا بودند. پیش‌بینی می‌شد که این بازیکن یکی از ستاره‌های بزرگ جام باشد، اما فعلا در دو دیدار نخستین عراق ناامیدکننده بوده است؛ به گونه‌ای که هیچ نقشی در پنج گلی که عراق به ثمر رسانده، نداشته است.

مهدی طارمی

او امید اصلی ایران برای درخشش در جام ملت‌های آسیا بود. با آنکه ایران در هر دو بازی خود برابر فلسطین و هنگ‌کنگ به پیروزی دست پیدا کرده است، اما ستاره تیم و آقای گل پورتو نتوانسته انتظار‌ها را برآورده کند. طارمی با آنکه در پورتو نمایشی درخشان داشته است، اما فعلا در جام ملت‌های آسیا نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

کوبو

تیم ملی فوتبال ژاپن امید زیادی به درخشش کوبو در قطر داشت، اما این بازیکن ۲۲ساله که در همه ۲۵ بازی رئال سوسیداد در فصل جاری به میدان رفته، نتواسته است انتظار‌ها را برآورده کند و در دیدار برابر عراق که ژاپنی‌ها بازنده شدند، ناامیدکننده بود.

انتهای خبر/1404
منبع:باشگاه خبرنگاران

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان