۰۶/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۱/۲۷ دوشنبه

صبح قزوین تکلیف ماجرای جعل باشگاه استقلال چه شد؟
کد خبر: ۳۶۶۷۲۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ ساعت: ۸:۵۰ ↗ لینک کوتاه

به راستی در باشگاه استقلال چه می‌گذرد؟

تکلیف ماجرای جعل باشگاه استقلال چه شد؟

چندی قبل بود که اخبار و اتهاماتی درباره جعل توسط باشگاه استقلال و مدیرعاملش در رسانه‌ها منتشر شد اما نتیجه بررسی‌ها چه شد؟

تکلیف ماجرای جعل باشگاه استقلال چه شد؟
به گزارش حوزه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی«صبح قزوین»، چندی قبل بود که سلسله اخباری درباره جعل توسط باشگاه استقلال در رسانه‌ها منتشر شد که همه را بهت زده کرد. انتقادات گسترده‌ای درباره این ماجرا صورت گرفت که حتی موجب شد تا کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان نیز وارد ماجرا شود. او در آن روزها که ابتدای دی ماه بود، دستور داد تا موضوع به دقت و فوری موشکافی شود چرا که تکان‌دهنده و شوکه آور بود.

اکنون که بیست روز از ابتدای دی ماه می‌گذرد، مشخص نیست نتیجه این بررسی‌ها چه بوده. از ماجرای امضای دبیرکل در سربرگ فدراسیون تا جعل ادعایی عضو وقت هیات مدیره استقلال، همگی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست بررسی‌ها چه نتیجه‌ای در پی داشته است. اگر ماجرا صحت داشته، چرا مسکوت مانده و ابعاد آن افشا نمی‌شود و با مسببانش برخوردی قاطع و عبرت آموز انجام نمی‌شود؟

تکلیف ماجرای جعل باشگاه استقلال چه شد؟

این در حالیست که پس از این اتهامات که همه را مبهوت کرد، دیدار سرزده و عجیب سفیر سعودی از باشگاه استقلال انتقاداتی را در پی داشت. در ادامه نیز ماجرا تفاهم‌نامه ساخت ورزشگاه اختصاصی بود که ابهامات و شائبه‌های متعددی را موجب شد که حتی با واکنش منفی وزارت ورزش مواجه شد. اما اکنون بایستی وزارت ورزش اعلام کند که در ماجرای جعل، واقعیت چه بوده که این ابهام، همه را به ویژه هواداران استقلال را نگران کرده. به راستی، در این باشگاه چه می‌گذرد؟

انتهای خبر/1404
منبع:مشرق

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان