۰۵/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۱/۲۶ یکشنبه

صبح قزوین یحیی در پرسپولیس ماندگار شد؟
کد خبر: ۳۶۶۶۲۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ ساعت: ۱۲:۱ ↗ لینک کوتاه

حواشی فوتبال؛

یحیی در پرسپولیس ماندگار شد؟

به نظر می‌رسد سرمربی تیم پرسپولیس تا حدی از موضع اولیه خود مبنی بر استعفا از این باشگاه کوتاه آمده و احتمالاً دوباره او را روی نیمکت سرخ‌پوشان خواهیم دید.

یحیی در پرسپولیس ماندگار شد؟

به گزارش حوزه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی«صبح قزوین»؛ چند روز بعد از هفتمین استعفای یحیی گل‌محمدی در چهار سال اخیر از سرمربی‌گری پرسپولیس که باز هم به صورت شفاهی مطرح شد همچنان هواداران این تیم منتظر هستند تا ببینند آینده نیمکت سرخ‌پوشان در نیم‌فصل لیگ برتر به کجا خواهد رسید.

جلسه کوتاه‌مدت درویش با گل‌محمدی طبق گفته مدیرعامل این باشگاه خروجی خاصی نداشته و درویش از گل‌محمدی خواسته که بیشتر فکر کند و به همین دلیل تا چند روز آینده به صورت رسمی خبری در این خصوص از سوی باشگاه مخابره نخواهد شد.

با این همه پیگیری‌ها نشان می‌دهد که گل‌محمدی از موضعی که برای استعفا داشته تا حدی کوتاه آمده تا همانند شش بار قبلی دوباره بعد از چند روز به تمرینات پرسپولیس برگردد و کار را با سرخ‌پوشان ادامه دهد. 

 در این بین زمان طلایی نقل و انتقالات و مذاکره با بازیکنان مدنظر پرسپولیس در حال از دست رفتن است و احتمالاً این شرایط در صورت ناکامی در نیم‌فصل دوم بهانه دیگری برای مسببان این اتفاق خواهد بود.انتهای خبر/1404
منبع : فارس 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان