۱۵/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۰۶ یکشنبه

صبح قزوین توقیف محموله پیاز در میدان تره بار قزوین
کد خبر: ۳۶۶۲۳۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۹/۱۷ ساعت: ۱۱:۳۸ ↗ لینک کوتاه

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین خبر داد:

توقیف محموله پیاز در میدان تره بار قزوین

 مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از تشدید نظارت ها بر بازار شب یلدا، کشف و توقیف ۱۱ تن پیاز در میدان میوه و تره بار مرکزی قزوین خبر داد.

توقیف محموله پیاز در میدان تره بار قزوین
به گزارش حوزه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل تعزیرات حکومتی قزوین، علیرضا حسن‌پور گفت: با اقدامات نظارتی بازار شب یلدا در سرکشی گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی قزوین از میدان میوه و تره بار، یک دستگاه کامیون حامل ۱۱ هزار کیلو گرم پیاز در یک واحد صنفی کشف شد.

وی افزود: متهم با هدف گران‌فروشی از عرضه کالا خودداری می‌کرد که با حکم رئیس شعبه تعزیرات حکومتی کامیون توقیف و بار کشف شده زیر نظر بازرسان جهاد کشاورزی به نرخ کارشناسی عرضه عمومی شد.

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اشاره به اینکه با افزایش تقاضای مردم برای خرید کالای مورد نیاز در روزهای پایانی پاییز، به پایش بازار شب یلدا اقدام می‌شود، گفت: برای صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان، ثبات و آرامش بازار؛ نظارت بر قیمت آجیل، خشکبار، شیرینی، میوه در دستور کار این مرجع قرار دارد و در صورت مشاهده تخلفات گران‌فروشی،کم‌فروشی، احتکار، درج نکردن قیمت، عدم صدور فاکتور به سرعت و بر اساس قانون متخلفان مجازات می‌شوند.

وی  ابراز کرد: برای مقابله با پدیده‌های بی‌ثبات‌کننده و سوء‌استفاده از بازار شب یلدا، شعبه ویژه‌ای به شکایات مردمی و پرونده‌های ارسالی از دستگاه‌های نظارتی در کم‌ترین زمان و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

حسن‌پور، هدف گشت‌های سیار را علاوه‌بر اصناف خرد، واحدهای بزرگ صنفی دانسته و گفت: با اخلالگران بازار قاطعانه برخورد می‌کنیم.

انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان