۱۵/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۰۶ یکشنبه

صبح قزوین به دستورات ولایت‌فقیه عمل کنید و از تفرقه بپرهیزید
کد خبر: ۳۶۶۱۵۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۰/۷ ساعت: ۰:۵ ↗ لینک کوتاه

به دستورات ولایت‌فقیه عمل کنید و از تفرقه بپرهیزید

همزمان با سالروز ولادت شهید "عبدالحسین مشاطان" در وصیت‌نامه‌ این شهید بزرگوار می‌خوانیم:« توصیه من به ملت مسلمان ایران این است: هر چه بیشتر به وحدت کلمه عمل کنید، هر چه بیشتر به دستورات ولایت‌فقیه عمل کنید و از تفرقه، دروغ، تهمت و غیبت بپرهیزید ...»

به دستورات ولایت‌فقیه عمل کنید و از تفرقه بپرهیزید
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر «صبح قزوین»، شهید عبدالحسین مشاطان، نهم آذر ۱۳۲۵ در شهر قزوین به دنیا آمد، پدرش عباس، فروشنده بود و مادرش صغرا نام داشت، تا چهارم ابتدایی درس خواند، سال ۱۳۵۱ ازدواج کرد و صاحب دو پسر و یک دختر شد. این شهید بزرگوار به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت، بیست و یکم اسفند ۱۳۶۳ با سمت نیروی واحد مهندسی رزمی در جزیره مجنون عراق بر اثر اصابت ترکش به پهلو شهید شد، مزار او در گلزار شهدای زادگاهش قرار دارد و برادرش محمدعلی نیز به شهادت رسیده است.

متن وصیت‌نامه شهید عبدالحسین مشاطان:

من معترفم که این انقلاب عزیز، به دست امام خمینی(ره) رهبر تمام جهانیان انجام شد و تا به حال نیز ادامه پیدا کرده است و من وظیفه خود میدانم از ولایت‌فقیه تا آخرین قطره  خونم پاسداری کنم، تا اینکه بتوانیم انشاءالله اسلام عزیز را به تمام جهانیان بشناسانیم و از قید بَردگی مستکبرین نجات پیدا کنیم و به انسانیتی که علی‌بن‌ابیطالب(ع) در نظر دارد، برسیم.

حالا هم که در جبهه‌های جنگ داخلی و خارجی هستیم، اینجانب عبدالحسین مشاطان، با تمام اختیار در جبهه  نبرد حق علیه کفر حاضر شدم و تا آخرین لحظه و قطره  خونم که در بدن دارم و تا زمانی که کفار(ابرقدرت های شرق و غرب و مستکبرین) روی زمین هستند، خواهم جنگید تا اینکه احکام اسلام را بپا داریم و در این مسیر، مستضعفین جهان به شرف انسانی خود بازگردند.

توصیه من به ملت مسلمان ایران این است: هر چه بیشتر به وحدت کلمه عمل کنید، هر چه بیشتر به دستورات ولایت‌فقیه عمل نمایید و از تفرقه، دروغ، تهمت و غیبت بپرهیزید.
 
و سعی کنید دشمن انقلاب اسلامی، ما را به انحراف نکشاند که انحراف انقلاب همانا و نابودی اسلام هم همانا. همه با وحدت کلمه، بکوشید و از مرزهای اسلام پاسداری کنید.

ای منافق! کجایی که با چشم‌های کورَت ببینی مادرم را که خدا را شُکر می‌کند و فرزندش را که به شهادت رسیده است، خود به خاک می سپارد. درود بر تمام مادرها، درود بر تمام پدرها، درود بر تو خواهر و درود بر تو برادر مسلمان.

انتهای خبر/

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان