۱۵/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۰۶ یکشنبه

صبح قزوین اهدای ۱۷۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان قزوین
کد خبر: ۳۶۶۱۴۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۹/۱۰ ساعت: ۱۵:۱۶ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خبرداد:

اهدای ۱۷۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان قزوین

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با هم افزایی سپاه استان قزوین ۱۷۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند و مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اهداء شد.

اهدای ۱۷۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان قزوین
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از کمیته امداد استان قزوین، ناصر ظاهری در حاشیه مراسم اهدای ۱۷۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای هم افزایی با اشخاص حقیقی و حقوقی، تفاهم نامه‌ای را با سپاه اجرایی کرده است.

وی ادامه داد: براساس این تفاهم نامه کمیته امداد امام خمینی(ره)، قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه (کوثر) در حوزه تأمین مسکن و جهیزیه نیازمندان به همکاری می‌پردازند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در راستای اجرایی شدن این تفاهم‌نامه ۱۷۰ سری جهیزیه شامل یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و جاروبرقی تهیه شد که به نوعروسان نیازمند و مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اهداء می‌شود.

وی افزود: ارزش هر سری از این جهیزیه‌ها بیش از ۳۵ میلیون تومان است که براساس تفاهم نامه صورت گرفته ۶۰ درصد از هزینه توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین و مابقی توسط دو قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه کوثر تأمین شده است.

ظاهری یادآور شد: سیاست کمیته امداد امام خمینی(ره) استفاده از ظرفیت‌های مختلف مردمی است تا بتوانیم در گام نخست توانمندسازی را در خانواده‌ها نهادینه کنیم و بستر زندگی توأم با عزت را برای آنها فراهم کنیم.

انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان