۱۵/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۰۶ یکشنبه

صبح قزوین استاندار از معراج شهدای قزوین بازدید کرد+تصاویر
کد خبر: ۳۶۶۰۵۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت: ۲۳:۱۵ ↗ لینک کوتاه

به مناسبت هفته بسیج؛

استاندار از معراج شهدای قزوین بازدید کرد+تصاویر

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه همزمان با هفته بسیج ضمن بازدید از معراج الشهدای قزوین با تعدادی از پیشکسوتان بسیج و فعالان و خادمان حوزه دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

استاندار از معراج شهدای قزوین بازدید کرد+تصاویر
به گزارش حوزه ایثار و شهادت پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه همزمان با هفته بسیج ضمن بازدید از معراج الشهدای قزوین با تعدادی از پیشکسوتان بسیج و فعالان و خادمان حوزه دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

اعلایی در جریان بازدید از معراج الشهدای قزوین اظهار کرد: حضور در قدمگاه شهدای گرانقدر استان قزوین و محل عروج و معراج شهدا و حضور در جمع پیشکسوتان دفاع مقدس افتخار بزرگی است و امیدواریم بتوانیم راه آنها را به بهترین شکل ممکن ادامه دهیم.
وی افزود: به طور قطع مجموعه دولت در سراسر کشور از زحمت‌هایی که در مجموعه‌های این چنینی متقبل می‌شوند و از کسانی که به تقویت نگاه نسل‌های جوان می پردازند، حمایت خواهد کرد و استان قزوین هم از این قاعده مستثنی نیست.

استاندار قزوین اضافه کرد: امروز دنیا شرایط عجیبی را تجربه می‌کند و آرمان‌های شهدا در گوشه گوشه جهان اسلام تحت عنوان جبهه مقاومت دنبال می‌شود و در همه کشورهای دنیا اقتدار جریان مقاومت نمایان شده است.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه برای ادامه دادن راه و آرمان شهدا باید زمینه حضور وفاداران به این آرمان در مناصب محقق شود، اظهار کرد: هر گاه از این تفکر و آرمان فاصله گرفتیم هزینه‌های بسیاری را متحمل شدیم و هر گاه با این تفکر به سراغ مسائل رفتیم موفق شدیم، هم‌اکنون در استان قزوین کسانی روی کار هستند که نسبت به موضوعات تقید و تخصص دارند و همین مهم توانسته گره‌های زیادی را از مشکلات استان باز کند.

وی افزود: مسیرهای حرکتی و نتایج اقدامات نباید متناقض با خواست و اراده شهدا باشد و این مهم در استان به شدت دنبال می‌شود و هیچ گاه در تناقض با مکتب و شیوه شهدا حرکت نخواهیم کرد.


گفتنی است استاندار قزوین در حاشیه این دیدار از اصغر داداشیان پور و ابوالفضل باجلان ۲ پیشکسوت دوران دفاع مقدس و از فعالان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر و تجلیل کرد.
انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان