۲۵/جمادى الأول/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۰۹/۱۸ شنبه

صبح قزوین ۱۱۷ نیروگاه خورشیدی خانگی برای مددجویان استان قزوین راه‌اندازی شد
کد خبر: ۳۶۶۰۰۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۳۰ ساعت: ۹:۲۳ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

۱۱۷ نیروگاه خورشیدی خانگی برای مددجویان استان قزوین راه‌اندازی شد

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال ۱۴۰۱ و ۶ ماهه نخست امسال، تعداد ۱۱۷ پنل خورشیدی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان نصب شده است.

۱۱۷ نیروگاه خورشیدی خانگی برای مددجویان استان قزوین راه‌اندازی شد
به گزارش خبرنگاراقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط‌عمومی کمیته امداد استان قزوین؛ ناصر ظاهری ضمن تقدیر از مساعدت و همکاری بانک‌های عامل استان در پرداخت تسهیلات به خانواده‌های ولی‌نعمتان، اظهار کرد: اجرای طرح‌های انرژی خورشیدی برای مددجویان کمیته امداد گام بزرگی جهت توانمندسازی این قشر است.

وی ادامه داد: امروز با توجه به محدودیت‌هایی که در تولید برق با سوخت‌های فسیلی وجود دارد باید در مسیر تولید انرژی پاک حرکت کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: تولید برق توسط انرژی پاک خورشید، پدافند غیر عامل نیر محسوب می‌شود و می‌تواند کشور را در شرایط سخت یاری کند.

ظاهری افزود: با تعاملات صورت گرفته با بانک‌های عامل استان، راهکارهای تسهیل در ارائه تضامین و پرداخت تسهیلات توسط بانک‌ها به مددجویان متقاضی اجرای طرح انرژی خورشیدی مورد بررسی قرار گرفت تا این افراد بتوانند راحت‌تر از گذشته از مزایای تولید انرژی خورشیدی بهره‌مند شوند.

این مسئول در پایان گفت: طی سال ۱۴۰۱ و ۶ ماهه نخست امسال، تعداد ۱۱۷ پنل خورشیدی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد نصب شده که سبب ایجاد درآمد پایدار و قابل قبولی برای این خانواده‌ها شده است.

انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان