۲۲/ذو القعدة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۱۰ پنجشنبه

صبح قزوین راز قتل خانوادگی در قزوین چه بود؟
کد خبر: ۳۶۵۹۷۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۲۸ ساعت: ۱۲:۴۴ ↗ لینک کوتاه

بسته خبر پلیس؛

راز قتل خانوادگی در قزوین چه بود؟

فرمانده انتظامی استان قزوین از برملا شدن حقیقت پنهان پرونده قتل خانوادگی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی و دستگیری دو نفر در این خصوص خبر داد.

راز قتل خانوادگی در قزوین چه بود؟
به گزارش حوزه حوادث پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، مهمترین اخبار جنایی و حوادث پلیس قزوین را می‌خوانید.

کشف گازوئیل قاچاق در بوئین زهرا

سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: ماموران یگان امداد شهرستان بوئین‌زهرا حین گشت‌زنی در محور بوئین زهرا-اشتهارد به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: کانتینر خودرو به وسیله چادر و پلمب دستی فاقد شماره پوشانده شده بود که با توجه به مشکوک بودن این موضوع، طی هماهنگی قضائی از قسمت بار خودرو بازدید و 30 عدد تانکر هزار لیتری حاوی گازوئیل کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه این محموله فاقد هرگونه مجوز حمل از سازمان سوخت و فرآورده‌های نفتی بوده و ارزش آن حدود 9 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این خصوص دو نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

حقیقت پنهان در پرونده قتل خانوادگی

سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر فوت مشکوک شهروند 39 ساله قزوینی در منزل مسکونی خود، بلافاصله عوامل انتظامی و نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه همسر متوفی اظهار داشت همسرش پس از احساس ناراحتی در قفسه سینه و بیان اینکه قلبم درد می‌کند برای استراحت وارد اتاق خواب شده و او پس از گذشت چندین ساعت و بدتر شدن حال وی، به ناچار با اورژانس تماس گرفته و عوامل امدادی پس از حضور در محل مرگ متوفی را تایید کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره با اینکه ماموران متوجه تناقضات موجود در اظهارات همسر متوفی شده و به همین منظور کارگروه ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی مسئول بررسی علت اصلی مرگ او شدند، ادامه داد: در تحقیقات انجام شده از خانواده و همکاران متوفی مشخص شد وی با همسر خود سابقه اختلافات شدید خانوادگی داشته و در آن روز نیز بدون هیچ گونه مشکل خاص یا احساس تالم از محل کار به منزل مراجعت کرده است.

وی با بیان اینکه کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی از راز دست داشتن همسر متوفی و آگاهی فردی دیگر در این اقدام پرده برداشته و آن‌ها را دستگیر کردند، خاطرنشان کرد: متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی بیان کرده و اظهار داشته که یک لیوان شربت حاوی مقدار زیادی دارو به همسر خود داده و پس از اطمینان از فوت وی با اورژانس تماس گرفته است.

انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان