۱۹/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۵/۰۴ پنجشنبه

صبح قزوین انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان رشته های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری
کد خبر: ۳۶۵۸۹۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۲۳ ساعت: ۱۵:۴۱ ↗ لینک کوتاه

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان رشته های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان رشته های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین» سازمان سنجش آموزش کشور روز سه شنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی برای آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ برای آنها یکی از کدهای مندرج در جدول پیوست اطلاعیه، اعلام شده، منتشر شد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه تاریخ ۲۳ مهر ۱۴۰۲ این سازمان در خصوص آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ که به جای کد قبولی برای آنها کد دو رقمی اعلام شده بود و برای انجام مراحل مصاحبه رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه های مندرج در جدول پیوست اقدام کرده اند، به اطلاع می‌رساند با توجه به اعلام نتیجه مراحل مصاحبه افراد از سوی موسسات یا ارگان های ذیربط، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی این ‌رشته‌ها بر روی درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار گرفته است.

لذا پذیرفته‌شدگان لازم است برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه یا با واحد آموزش دانشگاه / موسسه تماس بگیرند. مراجعه نکردن به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف از رشته ‌قبولی اعلام شده خواهد بود.

داوطلبانی که علاوه بر کدهای اعلام شده در این اطلاعیه دارای کد قبولی قبلی نیز بوده‌اند، قبولی قبلی آنان لغو شده و باید در رشته قبولی جدید ثبت نام و ادامه تحصیل دهند. لازم به توضیح است این افراد برای ثبت نام در رشته قبولی جدید نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

معرفی شدگانی که در زمان مقرر برای انجام مصاحبه به ارگان یا دانشگاه ذیربط مراجعه کرده ولی اسامی آنان در این مرحله به عنوان پذیرفته شده اعلام نشده است، دلیل قبول نشدن آنان، تایید نشدن مصاحبه از سوی ارگان های ذیربط است. لذا افرادی که معترض به نتیجه خود هستند، باید موضوع را از ارگان مربوط که برای مصاحبه معرفی شده بودند، پیگیری کنند.

ا
نتهای خبر/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان