۲۱/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۱۲ شنبه

صبح قزوین رسیدگی به بیش از ۱۵۰ پرونده در کمیته انضباطی ناوگان اتوبوسرانی قزوین
کد خبر: ۳۶۵۸۴۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۲۱ ساعت: ۱۲:۲۲ ↗ لینک کوتاه

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی قزوین خبر داد:

رسیدگی به بیش از ۱۵۰ پرونده در کمیته انضباطی ناوگان اتوبوسرانی قزوین

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی قزوین از رسیدگی به ۱۵۰ پرونده در کمیته انضباطی ناوگان اتوبوسرانی از ابتدای سال جاری خبر داد.

رسیدگی به بیش از ۱۵۰ پرونده در کمیته انضباطی ناوگان اتوبوسرانی قزوین
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین» به نقل از روابط عمومی اتوبوسرانی قزوین؛ سید محمد مهدی تقوی با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری بیش از ۱۵۰ پرونده در کمیته انضباطی سازمان اتوبوسرانی قزوین رسیدگی شده است.

این مسئول اظهار کرد: واحدهای مرتبط و ذی‌ربط سازمان ضمن نظارت مستقیم بر عملکرد رانندگان و بهره‌برداران مراتب را با ذکر دلایل و پس از بررسی اظهارات متخلفان بر اساس آیین نامه اجرایی انضباطی به این هیات اعلام می‌دارند، هیات نیز پس از دریافت جداول و بررسی‌های لازم بر اساس جمع امتیازی که به دست آمده است اقدام به اخد تعهد کتبی و درج در پرونده می‌نماید.

تقوی افزود: ‌دریافت کلیۀ شکایات مردمی از طریق تلفن، پیام کوتاه، و سامانۀ 137 و رسیدگی به موضوع پس از احضار طرفین، دریافت گزارشات رسیده از طریق بازرسان سطح شهر،ثبت شکایات رسیده و انجام مکاتبات اداری، ارجاع پرونده‌های تشکیل شده به هیات انضباطی سازمان جهت رسیدگی، شناسایی رانندگان اتوبوس منصف جهت تقدیر و تشویق تنها بخشی از اقدامات اتوبوسرانی قزوین در راستای ارتقای کیفیت خدمات و کاهش تخلفات است.

وی امتناع از حمل مسافر، استعمال دخانیات در هنگام رانندگی، عدم رعایت شئونات اسلامی و اجتماعی، کار با اتوبوس بدون گواهی معاینه فنی، اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان‌های شیمیایی، عدم رعایت نرخ‌های مصوب و یا عدم پذیرش سیستم‌های الکترونیکی، تکرار تخلف راهنمایی و رانندگی و عدم ارائه برگه پرداخت خلافی را بخشی از تخلفات رانندگان اتوبوس دانست که بر اساس جدول تخلفات و تبیهات آیین نامه اجرایی انضباطی واگذاری اتوبوس به بخش غیر دولتی در هیات انضباطی صورت می‌گیرد.

انتهای خبر/۱۴۰۴

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان