۲۰/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۱۱ جمعه

صبح قزوین دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان
کد خبر: ۳۶۵۶۷۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۱۱ ساعت: ۱۱:۰ ↗ لینک کوتاه

توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین صورت گرفت؛

دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین، ضمن محکومیت جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی با همدستی آمریکای جنایتکار از مردم استکبارستیز استان  دعوت می‌نماید تا با حضور حماسی و شکوهمند در مراسم یوم الله ۱۳ آبان در استان قزوین ، حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی و گروه‌های مقاومت فلسطینی اعلام نمایند.

دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان
به گزارش حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»؛ شورای تبلیغات اسلامی استان قزوین در پیامی از مردم انقلابی استان قزوین برای حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است؛

«سیزدهم آبان ماه»، یوم‌الله تجلی اراده و ایستادگی و مقاومت مقدس ملت در مصاف با استکبار جهانی است. گرامیداشت یاد و خاطره دانش‌آموزان و دانشجویان شهید و غیوری که به تأسی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خمینی(رحمه‌الله‌علیه) این روز را به یکی از مهم‌ترین روزهای عزت، سربلندی و پایداری در مقابل استکبار تبدیل کردند و هم اینک اقتدار عظیم حاصل از همان گفتمان استکبارستیزی و منطق مقاومت، معادلات منطقه و جهان را تغییر داده و مانع یکه‌تازی آمریکای جنایتکار در منطقه راهبردی غرب آسیا شده است.

اینک که ولیده نامشروع آمریکا، رژیم کودک‌کش صهیونیستی با تحمل شکست سنگین از رزمندگان فلسطینی تحقیر شده و با قساوت هر چه تمام تر، حملات وحشیانه و جنون‌آمیز را به مناطق غیر نظامی و بیمارستان‌ها توسعه داده و با زیر پا گذاشتن همه قوانین و حقوق بین‌المللی و با به کارگیری انواع سلاح‌های غیر متعارف سعی در ترمیم آبروی از دست رفته خویش دارد. غزۀ قهرمان با قدرت سلاح ایمان و مقاومت، حلاوت و شیرینی و پیروزی و ظفرمندی را با عملیات ترکیبی طوفان الاقصی رقم زده و با تازیانه الهی، ضربه غیر قابل ترمیم بر چهره سیاه و متعفن رژیم ضد انسانی و نژادپرست صهیونیستی و نظام‌های فکری زاینده آن وارد و در عرصه افکار عمومی جهان بی‌آبرو ساخته است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ضمن محکومیت جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی با همدستی آمریکای جنایتکار از ملت استکبارستیز ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا با حضور حماسی و شکوهمند در مراسم یوم الله 13 آبان در سطح  استان ، حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی و گروه‌های مقاومت فلسطینی اعلام و همراهی و همدردی خویش با ملت مقاوم و مظلوم غزه را اعلام نمایند.

این مراسم با تجمع در میدان میر عماد در قزوین  از ساعت 9:30 صبح یوم الله 13 آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی»؛ با شعار محوری «نظم نو جهانی با نسل آرمانی»، روز شنبه 13 آبان  وبا حرکت به سمت میدان آزادی  وبا تجمعه در پیاده راه سبزه میدان برگزار خواهد شد و مردم قزوین  بار دیگر با نمایش وحدت و عظمت خود، به دشمن پاسخی کوبنده و قاطع خواهد داد.

اجرای سرودهای ضد استکباری، مداحی حماسی و سخنرانی دکتر بهادری جهرمی،  دبیر وسخنگوی هیئت دولت   از برنامه‌های مراسم یوم الله 13 آبان خواهد بود./

انتهای خبر/ 1300
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان