۲۰/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۱۱ جمعه

صبح قزوین رشد ۷ درصدی تولید گوشت قرمز در قزوین
کد خبر: ۳۶۵۶۶۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۱۰ ساعت: ۱۵:۳۹ ↗ لینک کوتاه

طی یک ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل؛

رشد ۷ درصدی تولید گوشت قرمز در قزوین

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی قزوین از رشد ۷ درصدی تولید گوشت قرمز این استان طی یک ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

رشد ۷ درصدی تولید گوشت قرمز در قزوین

به گزارش  پایگاه خبری – تحلیلی «صبح قزوین» به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی ؛ محمد میربابایی از تولید ۲ هزار و ۵۱۷ تن گوشت قرمز در واحدهای صنعتی دامپروری فعال این استان طی مهر ماه امسال خبر داد و اظهار کرد: این میزان گوشت قرمز تولید شده در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۲ هزار و ۳۴۲ تن بوده ۷.۴ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه این میزان گوشت از ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد دامی تولید شده است، بیان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال جاری ۳۳ هزار و ۱۵۰ تن گوشت قرمز در واحدهای دامپروری این استان تولید شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی جهاد کشاورزی استان قزوین، مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی قزوین خاطرنشان کرد: ۱۷ هزار و ۸۹۷ بهره‌بردار در زمینه تولید گوشت قرمز در استان قزوین فعالیت دارند.

وی در پایان یادآور شد: در صورت دسترس بودن نهاده‌های کافی و رفع کمبود نقدینگی پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری بتوان به اهداف کمی و کیفی در تولید گوشت قرمز در استان دست یافت.

انتهای خبر/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان