۲۰/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۱۱ جمعه

صبح قزوین امحای دیوارنویسی‌ها در سطح شهر قزوین
کد خبر: ۳۶۵۶۵۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۱۰ ساعت: ۸:۴۳ ↗ لینک کوتاه

شهردار قزوین خبر داد:

امحای دیوارنویسی‌ها در سطح شهر قزوین

شهردار قزوین از پاکسازی دیوارنوشته‌های غیرمجاز با هدف حذف آلودگی‌های بصری و حفظ زیبایی منظر بوستان‌ها خبر داد و گفت: دیوارنویسی‌ها به صورت مستمر از سطح بوستان‌ها و سرویس‌های بهداشتی پاکسازی می‌شود.

امحای دیوارنویسی‌ها در سطح شهر قزوین
 

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی صبح قزوین به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین؛ مهدی صباغی با اشاره به عملیات عمرانی تعریض و زیرسازی جاده نجف‌آباد تا حسن‌آباد در منطقه دو شهرداری به منظوری جلوگیری از تصادفات، اظهار کرد: بر اساس تفاهم‌نامه میان منطقه دو شهرداری و سازمان عمران شهرداری قزوین، ۱۵۰۰ مترمربع از جاده روکش آسفالت شد.

وی از عملیات دال‌گذاری و سرپوشیده کردن قسمتی از کانال ورودی جاده بهشت فاطمه (س) خبر داد و افزود: این عملیات با توجه به بوی نامطبوع کانال و با هدف ارتقای بهداشت عمومی و رضایتمندی شهروندان انجام شد.

شهردار قزوین از لکه‌گیری و آسفالت ۵۷۸ مترمربع از معابر ناحیه امامزاده حسین (ع) در منطقه یک شهرداری با استفاده از ۶۳ تن آسفالت خبر داد و خاطرنشان کرد: با اجرای این عملیات شاهد ساماندهی و بهسازی بسیاری از معابر سطح شهر از جمله خیابان‌های راه‌آهن، شهید انصاری و خیابان امام خواهیم بود.

صباغی اضافه کرد: آسفالت، لکه‌گیری و بهسازی معابر و محلات از مهم‌ترین برنامه‌های حوزه عمرانی و خدماتی شهری است.

وی با بیان اینکه عملیات پخش آسفالت با هدف بهسازی و تعریض معابر محلات شهرک اندیشه در منطقه دو شهرداری اجرا شد، تصریح کرد: ارائه خدمات بهینه به شهروندان با هدف سهولت در عبور و مرور و روان‌سازی ترافیک است.

شهردار قزوین از کاهش زمان پاسخگویی به پیام‌های شهروندان در سامانه ۱۳۷ خبر داد و اضافه کرد: طی هفت ماه امسال از ۳۵۲ مورد ثبت درخواست شهروندان به ۳۲۰ مورد رسیدگی شده است.

صباغی از پاکسازی و امحای دیوار نوشته‌های غیرمجاز با هدف حذف آلودگی‌های بصری و حفظ زیبایی منظر بوستان‌ها خبر داد و گفت: دیوارنویسی‌ها به صورت مستمر از سطح بوستان‌ها و سرویس‌های بهداشتی پاکسازی می‌شود.


انتهای خبر/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان