۱۴/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۳۰ شنبه

صبح قزوین جشنواره فرهنگ اقوام ایرانی در قزوین دایر می‌شود
کد خبر: ۳۶۵۴۲۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۷/۱۰ ساعت: ۹:۳۵ ↗ لینک کوتاه

از ۱۰ مهرماه؛

جشنواره فرهنگ اقوام ایرانی در قزوین دایر می‌شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین گفت: جشنواره اقوام ایرانی از دهم لغایت چهاردهم مهر ماه در محل دائمی نمايشگاه‌های بين‌المللی قزوين برگزار می‌شود.

جشنواره فرهنگ اقوام ایرانی در قزوین دایر می‌شود
به گزارش حوزه فرهنگ‌وهنر پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین؛ به نقل از روابط‌عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین احمد خورگامی مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: جشنواره اقوام ایرانی از دهم لغایت چهاردهم مهر ماه در محل دائمی نمايشگاه‌های بين‌المللی قزوين برگزار می‌شود.

این مسئول یادآور شد: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، برنامه‌های شاد در حاشیه برگزاری این نمایشگاه اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: اجرای گروه بومی محلی، موسیقی سنتی و نمایش آئینی اقوام استان‌های کردستان، گیلان، آذربایجان شرقی، قزوین و اجرای ورزش‌های زورخانه‌ای و ... در مدت برگزاری اين جشنواره و نمايشگاه همه روزه از ساعت 16:30 تا 18 و 18:30 تا 20 اجرا خواهد گردید.

وی اضافه كرد: همچنین مشارکت‌کنندگان در قالب 70 غرفه محصولات خود در حوزه صنايع ‌دستی، سوغات و هدايا را عرضه خواهند نمود.

خورگامی یادآور شد: این جشنواره و نمايشگاه در مدت برگزاری از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمايشگاه‌های بين‌المللی استان قزوين داير خواهد بود و پذیرای بازديد عموم و همشهريان گرامی خواهیم بود.

انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان