۱۴/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۳۰ شنبه

صبح قزوین ۲ روستای تاکستان از نعمت آب بهره‌مند شدند
کد خبر: ۳۶۵۴۰۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۷/۸ ساعت: ۲۰:۴۸ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه استان قزوین:

۲ روستای تاکستان از نعمت آب بهره‌مند شدند

فرمانده سپاه استان قزوین گفت: با افتتاح مخازن انتقال آب شرب روستاهای شیرازک و آشتجین تاکستان، یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از نعمت آب برخوردار می‌شوند و این اقدام مهم نظام است که در چشاندن طعم شیرین خدمت به مردم تلاش می‌کند.

۲ روستای تاکستان از نعمت آب بهره‌مند شدند
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین؛ سردار رستمعلی آتانی ظهر امروز در آئین افتتاح مخازن انتقال آب شرب روستاهای شیرازک و آشتچین تاکستان اظهار کرد: بسیج سازندگی، امروز پیمان جوانمردان نظام جمهوری اسلامی است تا گره از مشکلات مردم باز کند.

وی افزود: همه کسانی که در اینجا حضور دارند جوانمردان دولت سیزدهم هستند تا به مردم خدمات ارائه دهند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزدین بیان کرد: تعهدات سپاه مناسب بوده و با تعامل دستگاه‌های مختلف اجرایی و سازندگی، مشکلات حل شده است.

آتانی بیان کرد: تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های خود را به کار می‌گیریم تا کاری در حوزه خدمت به مردم بر زمین نماند؛ بدون شک هرجا موفقیتی در این زمینه حاصل نشود، مشکلی در نیت‌ها وجود دارد زیرا غیرممکن است کاری در مسیر الهی انجام شود و بی‌نتیجه باشد.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با اذعان به اینکه خدمات مختلفی توسط سپاه اجرا می‌شود، اضافه کرد: در حوزه آب شرب و کشاورزی روستایی، درمان و مسکن ولی نعمتان، سپاه آمادگی دارد جایی که پیمانکاران نمی‌توانند خدمتی انجام دهند، خدمات مربوطه را تحویل دهد.

آتانی بیان کرد: با افتتاح مخازن انتقال آب شرب روستاهای شیرازک و آشتجین تاکستان، یک‌ هزار و ۲۰۰ نفر از نعمت آب برخوردار می‌شوند و این اقدام مهم نظام است که در چشاندن طعم شیرین خدمت به مردم تلاش می‌کند.

وی اضافه کرد: حفاظت از انقلاب، ماموریت اصلی سپاه است و این ماموریت را در بالاترین سطح خود انجام می‌دهد.

این مسئول در پایان یادآور شد: هر نقشه پلیدی در برابر ملت ایران از بین خواهد رفت و دشمنان هرکجا باشند و هر تعرضی داشته باشند پشیمان می‌شوند.

انتهای خبر/۴۰۰۶

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان