۲۵/جمادى الأول/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۰۹/۱۸ شنبه

صبح قزوین نقشه برهم‌زنندگان امنیت مردم نقش بر آب شد
کد خبر: ۳۶۵۲۷۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۶/۳۱ ساعت: ۸:۳۴ ↗ لینک کوتاه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین:

نقشه برهم‌زنندگان امنیت مردم نقش بر آب شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین از خنثی‌سازی توطئه بزرگ جریان نفاق در این استان خبر داد.

نقشه برهم‌زنندگان امنیت مردم نقش بر آب شد
به گزارش حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین؛ عباس کاظمی شامگاه پنجشنبه با اشاره به حواشی روستای رحمت‌آباد گفت: دشمنان و بدخواهان ملت ایران مدت‌ها بود فراخوان‌های متعددی را با هدف سوء‌استفاده و برهم زدن نظم، امنیت و آرامش مردم به مناسبت سالگرد اغتشاشات طراحی و برنامه‌ریزی کرده بودند که خوشبختانه تمامی آنها با درایت، بصیرت و هوشمندی مردم با شکست همراه شد.
 
وی افزود: از جمله موضوعاتی که برای برهم زدن نظم و امنیت مردم هدف‌گذاری شده است، موضوع سالگرد کشته‌شدگان سال گذشته شده بود که در استان قزوین هم با همین هدف برای امروز فراخوان‌های گسترده‌ای از سوی جریان رسانه‌ای دروغ و بدخواهان ملت ایران صادر شد.
 
کاظمی با بیان اینکه طبیعی است در چنین مواقعی حافظان نظم و امنیت برای صیانت و حفاظت آرامش مردم در صحنه حاضر باشند و فضا به گونه‌ای مدیریت شود که بدخواهان به اهداف خود نرسند، اضافه کرد: امروز با توجه به همین تلاش‌ها و عدم همراهی مردم با بدخواهان، فضای عمومی مکان اعلام شده کاملا آرام و بدون مساله دنبال شد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین اظهار کرد: دختر این خانواده که سال گذشته از کشور متواری شده و دائم در ارتباط با شبکه‌های ضد انسانی و مردمی است، امروز هم سعی داشت با انتشار اخبار دروغ، ذهن و روح و روان مردم را تحت تاثیر قرار دهد، که با بی‌توجهی مردم منطقه همراه شد چرا که تمام ادعاهای مطرح شده به گواهی ساکنان این منطقه، دروغ محض بود.
 
کاظمی ادامه داد: امروز کسالتی برای مادر این خانواده به وجود آمد که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل و تحت مراقبت پزشکان قرار گرفت و بعد از اینکه مشخص شد مساله خاصی نبوده با رضایت خود خانواده و اعلام پزشکان، مادر این خانواده ساعاتی پیش ترخیص شد.
 
کاظمی ادامه داد: بدخواهان و دشمنان تلاش می‌کنند اقدامات مجموعه‌های امنیتی و انتظامی را مخدوش جلوه بدهند ولی اهداف و اغراض دشمنان کاملا معلوم است و به دنبال تضعیف روحیه پلیس در خدمت‌رسانی هستند که تا به امروز نتوانسته‌اند به اهداف خود دست پیدا کنند و مردم قدردان زحمات حافظان امنیت هستند و پلیس مقتدر و نیروهای امنیتی از این پس نیز با از خودگذشتگی هر کجا که لازم باشد نقش خود را در تامین امنیت عمومی ایفا خواهند کرد.
 
وی با بیان اینکه امنیت روانی و حقیقی مردم خط قرمز مجموعه مدیریتی استان است و اجازه نخواهیم داد جریان‌های معاند و دشمنان ملت ایران به این حریم و حوزه ورود کنند و بخواهند اقداماتی را انجام دهند، افزود: در این زمینه توسط دستگاه قضا با هر کسی که بخواهد رفتار خلاف امنیت داشته باشد خواه از خانواده کشته‌شدگان خواه از افراد دیگر حسب وظیفه و انتظار عامه مردم برخورد لازم انجام خواهد شد.
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تاکید کرد: به تمام کسانی که چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور، چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی و رسانه به دنبال همراهی جریان نفاق هستند و برخلاف نظم و امنیت عمومی تحرک دارند، اعلام می کنیم که مراقب رفتارها و اقدامات خود باشند چراکه چشم بیدار دستگاه‌های امنیتی آنها را در رصد دقیق خود دارد و در وقت لازم با همراهی دستگاه قضا متناسب با جرائم برخورد انجام خواهد شد.

انتهای خبر/ ۱۳۰۰

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان