۲۰/ذو القعدة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۰۸ سه شنبه

صبح قزوین دشمن پوچ‌تر از آن است که در جنگ روانی نمایان شود
کد خبر: ۳۶۵۱۸۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۶/۲۴ ساعت: ۱۳:۲ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در یادواره شهدای اوان:

دشمن پوچ‌تر از آن است که در جنگ روانی نمایان شود

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در یادواره شهدای اوان گفت: شهیدان دشمن را در جغرافیای عمل و طبیعی تحقیر کردند و از فیلم‌های هالیوودی و عملیات‌های روانی خارج کردند و به دنیا شناساندند که دشمن پوچ‌تر از آن است که در جنگ روانی نمایان می‌شود.

دشمن پوچ‌تر از آن است که در جنگ روانی نمایان شود
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین؛ سردار رستمعلی رفیعی آتانی در یادواره شهدای اوان بخش الموت که در روز پنج شنبه برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: دستاورد و عمل شهیدان بسیار مهم است و اگر به روزهای شهادت پیامبر اسلام(ص) و امام حسن مجتبی(ع) رجوع کنیم خواهیم دید که سیمای شهیدان مانند چشمه‌ای جوشان و نگینی درخشان در دل منطقه الموت‌ می‌درخشد و این شهیدان هستند که مایه حیات و جاودانگی خواهد بود.
 
وی افزود: لشگر معاویه در آن زمان امام حسن مجتبی(ع) را تنها گذاشتند اما منطقه اوان اجاره ندادند که امام(ره) در دفاع مقدس در برابر دشمنان تا دندان مسلح تنها بماند و دلاورانه جنگیدند؛ شهیدان آمدند که پدران ما تنها نمانند این همان چشمه فیاض است.
 
سردار آتانی تشریح کرد: همانطور که دیدیم عده‌ای به خط شدند که ایران را به تاریخ ننگین پهلوی برگردانند، همانی که برای بازدید یک استراق سمع که متعلق به آمریکایی‌ها بود نگهبان اجازه ورود به شاه مملکت نداد؛ آدرس شهیدان را بدهید که در برابر تمام دنیا ایستادند و وارد منطقه ممنوعه استکبار شدند و بنیان استکبار را در هم شکستند.
 
وی با اشاره به بلند نظری شهدا عنوان کرد: شهید باقری به بی‌سیم‌چی خود گفت به نشانه جنگ چهل کشور در برابر ایران اسلامی کد را روی ۴۰ تنظیم کنید تا در تاریخ بماند! شهدا بیرق‌داران آبروی ما هستند، هر سال روضه شهادت برای امام رضا می‌خوانیم اما خطاب به امام عصر(عج) عرض می‌کنیم؛ ما ملت ایران، آزموده شده‌ایم و اجازه ندادیم نائب شما تنها بماند.
 
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: امام(ره) فرمودند؛ بروید کار مستشاری کنید، راه قدس از کربلا می‌گذرد، خبر به گوش حزب‌الله رسید و ۷ نفر به ایران آمدند، شهیدان عباس موسوی، راغب و دبیر کل حزب‌الله لبنان سید حسن نصرالله نزد امام آمدند و کسب تکلیف کردند و امروز بزرگترین و مجهزترین نیروی غرب آسیا شکل گرفت که در میدان نبرد آزموده شده است.
 
سردار آتانی در ادامه اظهار کرد: امروز از کربلا به دمشق، قنطیره و مرزهای فلسطین اشغالی رسیدیم و یک یا حسین دیگر نیاز است، راهبرد نیل تا فرات تبدیل به دیوارهای بلند بتنی ۶ متری منتهی شده است، شهیدان دشمن را در جغرافیای عمل و طبیعی تحقیر کردند و از فیلم‌های هالیوودی و عملیات‌های روانی خارج کردند و به دنیا شناساندند که دشمن پوچ‌تر از آن است که در جنگ روانی نمایان می‌شود.
 
فرمانده نظامی ارشد استان بیان کرد: در آب‌های بین‌المللی یک کشتی شما را می‌گیرند فرزندان شما ۸ کشتی آن‌ها را توقیف می‌کنند و سیلی‌های گیج‌کننده به این جماعت می‌زنند؛ در تنگه‌های راهبردی دنیا شما دست برتر را دارید و به آنان هشدار دادیم که نگاه دزدانه نکنید، دیگر زمان سرقت نفت و خاک ایران گذشته است زیرا نسلی از شهیدان با روح قدسی امام حیات یافتند.
 
سردار آتانی در پایان تصریح کرد: قدرت مجازی استعمار را در میدان حقیقی به چالش کشیدیم، مسئولان خودشان را سرباز انقلاب بدانند؛ اگر از این مسئولیت به نفع خودشان استفاده کنند باید جواب خدا، امام و شهدا را بدهند؛ دیگر دشمن مقتدر نیست و زمین جنگ را ایران طراحی می‌کند و خود میدان‌دار این زمین نبرد است.
 
انتهای خبر/۱۳۰۰

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان