۱۰/ذو الحجة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۲۷ یکشنبه

صبح قزوین شهدا جهل و ظلمت را از سر ملت دور کردند
کد خبر: ۳۶۵۰۴۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۶/۱۶ ساعت: ۹:۵۰ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:

شهدا جهل و ظلمت را از سر ملت دور کردند

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: تمام رسانه‌های شیطان به خط شدند تا ملت ایران را در جهل و ظلمت نگه دارند و خود بر اریکه قدرت بنشینند و به چپاول و غارت ملت‌ها مشغول شوند. شهدا جهل و ظلمت را از سر ملت دور کردند و با رهبری امامین انقلاب استقلال و آزادی را برای کشور به ارمغان آورند.

شهدا جهل و ظلمت را از سر ملت دور کردند
به گزارش حوزه ایثار و شهادت پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین؛ سردار رستمعلی رفیعی آتانی روز گذشته در مراسم یادواره شهدای روستای گازرخان بخش الموت، ضمن تسلیت اربعین حسینی و گرامی داشت یاد شهدا گفت: مردم گازرخان با بلندنظری و همت عالی دارای خصوصیات ویژه بر گرفته از مکتب عاشورا هستند که لطف و محبت آنها در غمخواری با والدین شهدا بسیار برجسته است.

وی تصریح کرد: مردم گازرخان با الهام از نقش تربیتی عاشورا در انقلاب اسلامی شهدای بزرگی را تقدیم کردند که در مکتب جانبازی با استقامت خویش، آینه این عرصه جهاد فی سبیل‌الله بودند و سبک‌بال به دیدار حق شتافتند تا نزد پروردگار خویش روزی بخورند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تاکید کرد: تمام رسانه‌های شیطان به خط شدند تا ملت ایران را در جهل و ظلمت نگه دارند و خود بر اریکه قدرت بنشینند و به چپاول و غارت ملت‌ها مشغول شوند. شهدا جهل و ظلمت را از سر ملت دور کردند و با رهبری امامین انقلاب استقلال و آزادی را برای کشور به ارمغان آورند.

آتانی گفت: شهدای گازرخان ستارگان تابناک آسمان ولایت در ایران اسلامی هستند که با لبیک به ندای ابا عبدالله (ع) بعد از ۱۴۰۰ سال از حرم اهل بیت با دادن جان خویش دفاع کردند.شهدا به ملت مسلمان ایران عزت و بزرگی بخشیدند.

وی تصریح کرد: اربعین حسینی در مدت ۴۰ روز با حماسه حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) در تاریخ ماندگار شد تا حقیقتی که در پس غبار تحریف و فتنه‌های یزیدیان بود روشن شود، شیطان با رسانه‌های خویش کاری کرده بود که بر سر اهل بیت و کاروان اسرا سنگ می‌زدند و امام مظلوم را خارجی می‌نامیدند، همچنان که به علی ابن ابی طالب(ع) که در مسجد شهید شد می‌گفتند مگر نماز می‌خواند که در مسجد مورد ضربت قرار گرفته است؟

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در ادامه افزود: اگر شهدا نبودند امروز بر سر من و شما سنگ می‌ریختند همانطور که آمریکایی‌ها، ایران قبل از انقلاب و مصری‌ها را عقب مانده وحشی خطاب می‌کردند یا فرانسوی‌ها که الجزایر را استعمار و استثمار کردند اگر امروز خبری از زورگویی اجنبی و شیطان نیست به برکت شهدا و تربیت مکتب عاشوراست که بعد از زینب کبری(س) با امامین انقلاب و ملت بی‌نظیر ایران هیمنه شیطان را در هم شکستند.

وی گفت: اگر امروز به اربعین می‌رویم و بزرگترین اجتماع بشری و رسانه ۳۰ میلیونی به گیج‌گاه دشمن زدیم هیچ جاذبه‌ای جز اراده خدا و حسین بن علی(ع) نمی‌تواند چنین مغناطیسی ایجاد کند. امروز مسیر اربعین را مدیون عقیله بنی هاشم هستیم که با هوشمندانه‌ترین کار رسانه‌ای تاریخ، اثری ماندگار خلق کرد و در برابر یزیدی که گفت: «نام اهل بیت را در تاریخ مدفون خواهم کرد» فرمود؛ «ای یزید به خدا سوگند هرگز موفق نخواهی شد چون خواست خدا بر ماندگاری رسول و سیره اهل بیتش است و هر روز پر بارتر به پیش می‌رود».

آتانی افزود: من یقین دارم شهدای گازرخان و ملت ایران اگر در عهد ائمه بودند هرگز سر حسین (ع) بالای نیزه نمی‌رفت و اهل بیت اسیر نمی‌شدند، هرگز امام حسن مجتبی(ع) تنها و بی‌یاور به خیمه‌گاه برنمی‌گشت یا امام مظلوم خیبرشکن سر در چاه نمی‌برد.

وی با اشاره به جنگ تحمیلی و درایت امام (ره) گفت: ۴۰ کشور دنیا تجهیزات و نفرات آوردند تا جمهوری اسلامی را ساقط کنند امام فرمود؛ جنگ را به مردم واگذار کنید و پیروزمندانه به تکلیف خویش عمل کردند و ملت ما را برتر از ملت عهد رسول الله و امام علی (ع) در کوفه دانستند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در پایان گفت: در اربعین، وزیر، وکیل، رئیس همه در حال خدمت به زوار امام مظلوم هستند و از کسی سوال نمی‌شود بلکه قدم‌های زایرین را مقدس می‌دانند. در ملک حسین(ع) و شاه مردان هیچ تفاوتی بین مردم نیست، طبقه‌بندی وجود ندارد. شاه و گدا یکی هستند و گوشه‌ای از حکومت آخرالزمان حضرت ولیعصر(عج) تجلی می‌شود که بی‌ریاترین مجلس دنیاست.

انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان