۲۰/جمادى الأول/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۰۹/۱۳ دوشنبه

صبح قزوین اکران آثار عاشورایی هنرمندان قزوینی در فضای شهری
کد خبر: ۳۶۴۹۸۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۶/۱۱ ساعت: ۱۲:۱۶ ↗ لینک کوتاه

رئیس حوزه هنری استان قزوین اعلام کرد:

اکران آثار عاشورایی هنرمندان قزوینی در فضای شهری

رئیس حوزه هنری استان قزوین گفت: به مناسبت همزمان شدن روز قزوین و ایام اربعین حوزه هنری استان قزوین با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری قزوین اقدام به فضاسازی شهر قزوین با آثار خوشنویسی عاشورایی هنرمندان قزوین نمود.

اکران آثار عاشورایی هنرمندان قزوینی در فضای شهری
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین؛ به نقل از روابط‌عمومی حوزه هنری استان قزوین محمدرضا امامقلی گفت: برای اولین بار آثار هنرمندان حاضر شهر قزوین در قالب تابلوهای شهری به اکران درآمد.

وی ادامه داد: با توجه به پایتختی قزوین در هنر خوشنویسی از هنرمندان خوشنویس شهر قزوین که دارای درجه استادی هستند خواسته شد آثار عاشورایی مناسب اکران شهری را به حوزه هنری ارائه نمایند. آثار دریافتی در بیش از 40 نقطه شهر قزوین در سازه های بیلبورد، پل برد و فیکسچر نصب شد و نمایش این آثار تا اربعین ادامه دارد.

رئیس حوزه هنری استان قزوین اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی و جلسات صورت گرفته با سازمان زیباسازی شهردای قزوین؛ به زودی آثار هنرمندان عکاس، خوشنویس، تصویرگر و... نیز در تابلوهای شهری قزوین در معرض دید همشهریان قرار خواهد گرفت.

وی به اهداف دیگر همکاری ما بین حوزه هنری و سازمان زیباسازی شهرداری قزوین پرداخت و گفت: سعی ما این است که بتوانیم با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری قزوین و همچنین با ظرفیت بالای هنری هنرمندان قزوینی، برای ارتقا هویت بصری شهر تلاش کنیم.

این مسئول به همکاری قابل توجه سازمان زیباسازی شهرداری قزوین اذعان کرد و گفت: مدیریت سازمان زیباسازی شهر قزوین با نگاه موسع به هنر و هنرمندان قزوین در خصوص تبلیغات فضای شهری اخیرا همکاری شایسته‌ای با حوزه هنری داشته است. بدون شک در آینده نزدیک حوزه هنری استان قزوین همراه با سازمان زیباسازی شهرداری قزوین و با بهره گیری از ظرفیت‌های هنری هنرمندان قزوینی اتفاقات خوبی را برای مردم قزوین در این حوزه رقم خواهد زد.

انتهای خبر/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان