۲۰/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۱۱ جمعه

صبح قزوین آیا جواد نکونام دروغ می‌گوید؟!
کد خبر: ۳۶۴۸۷۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۶/۶ ساعت: ۹:۵۵ ↗ لینک کوتاه

واکاوی پشت پرده شایعه اخراج مربیان استقلال از هتل؛

آیا جواد نکونام دروغ می‌گوید؟!

اسناد منتشر شده در خصوص مربیان خارجی استقلال با حرف های امروز نکونام درباره اخراج این مربیان همخوانی ندارد.

آیا جواد نکونام دروغ می‌گوید؟!
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی صبح قزوین به نقل از مشرق؛ در شرایطی که باشگاه استقلال خبر اخراج ۲ مربی اسپانیایی خود از هتل محل اقامتشان را تکذیب کرده بود، امروز جواد نکونام اعلام کرد: "دو بار مربیان اسپانیایی را از هتل بیرون کردند. دوست نداشته باشید اینجا بنشینم و دروغ بگویم. امیدوارم کسی این درخواست را از من نداشته باشد، اما دو بار این اتفاق افتاده که آنها را از هتل بیرون کرده و با قفل کردن در اتاق، بدون وسیله سر تمرین آمدند." اما واقعیت ماجرا چیست؟ آیا این مربیان را از هتل محل اقامتشان بیرون کرده‌اند؟


یکی از مسئولان هتل محل اقامت این مربیان که در یکی از مناطق شمالی تهران واقع شده، در گفت و گویی که اسناد آن نزد آفسایدنیوز موجود است، نکات قابل توجهی را عنوان کرد که با حرف های امروز نکونام همخوانی ندارد. وی اظهار داشت: ما هیچ میهمانی را از هتل بیرون نمی‌کنیم؛ مگر مشکلات اخلاقی داشته باشند. به این عزیزان در پایان هر هفته اعلام می‌کنیم سقف اعتبارشان پر شده و باید صورت حسابشان را پرداخت کنند.

وی افزود: رزرو اتاق این افراد پنجشنبه یا جمعه تمدید می‌شود. پنجشنبه هفته قبل به این مربیان اعلام کردیم برای هفته جاری باید این کار را انجام بدهید. جمعه علی سامره با حضور در هتل مقداری از پول را پرداخت کرد و سقف اعتبار آنها پایین آمد. تا اندازه ای می‌توانیم به مجوعه اعتبار بدهیم و پس از آن سیستم هشدار می‌دهد. اگر میهمان‌ها باید پول پرداخت کنند، این کار را باید انجام بدهند. در غیر اینصورت، به شخصی که هتل را برایشان رزور کرده، اعلام می‌کنیم برای پرداخت بیاید.

این مسئول هتل گفت: پس از پرداخت پول، اتاق را برای مربیان اسپانیایی آزاد کردیم. ما اجازه نداریم میهمان‌ها را از هتل بیرون کنیم. اگر میهمانی پول ندهد، به او وقت می‌دهیم چک یا وجه نقدی بیاورد تا اعتبار مجددی داشته باشد. در حال حاضر نیز مربیان اسپانیایی در هتل ما اقامت دارند. روز گذشته نیز نزد من آمدند تا مهلت اعتبار اتاقشان تمدید شود. پولی هم پرداخت کردند تا کارشان انجام شود.

انتهای خبر/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان