۱۵/جمادى الأول/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۰۹/۰۸ چهارشنبه

صبح قزوین کارمند رشوه‌گیر فرمانداری آبیک به دام افتاد
کد خبر: ۳۶۴۰۴۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۴/۱۳ ساعت: ۱۶:۴ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل حراست استانداری در مصاحبه اختصاصی با صبح قزوین:

کارمند رشوه‌گیر فرمانداری آبیک به دام افتاد/ با مفاسد اداری بدون اغماض برخورد می‌کنیم

مدیرکل حراست استانداری قزوین گفت: با اقدامات این اداره کل و هماهنگی مرجع قضایی کارمند متخلف فرمانداری آبیک به جرم اخذ رشوه در حین انجام جرم توسط ضابطین قضایی دستگیر شد.

کارمند رشوه‌گیر فرمانداری آبیک به دام افتاد
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ ساعاتی پیش خبری مبنی بر دستگیری یک کارمند دولتی به جرم اخذ رشوه در شهرستان آبیک در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

مدیرکل حراست استانداری قزوین در تشریح این خبر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح قزوین؛ اظهار کرد: با توجه به تاکید ریاست محترم جمهوری و مقام عالی دولت در استان موضوع مبارزه با فساد و تخلفات و سالم‌سازی محیط اداری به طور جدی در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و علی‌رغم اینکه رویکرد اصلی حراست‌ها صیانت و پیشگیری اصلاحی است در برخی موارد که متخلفین با اصرار بر تخلف موجب بروز فساد و بی‌اعتمادی مردم نسبت به عملکرد مسئولین خدوم نظام می‌شوند، بدون ملاحظه و اغماض برخورد قاطع خواهند داشت.

وی افزود: ما در زمینه برخورد با تخلفات کارمندان در ادارات سعی کردیم با رویکرد اصلاحی و آموزشی و آگاه‌سازی حرکت کنیم اما در مواردی که افراد مرتکب فساد می‌شوند نیز در راستای احقاق حق در سیستم دولتی، بدون اغماض و باجدیت برخورد می‌کنیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: بر همین اساس و با اقدامات این اداره کل و هماهنگی مرجع قضایی کارمند متخلف فرمانداری آبیک به جرم اخذ رشوه در حین انجام جرم توسط ضابطین قضایی دستگیر شد.

مدیرکل حراست استانداری قزوین تاکید کرد: باتوجه به مستندات موجود، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هم به موضوع ورود یافته و پرونده فرد متخلف در مراجع قضایی رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان