۱۵/ذو الحجة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۴/۰۱ جمعه

صبح قزوین آخرین قیمت طلا، انواع سکه و ارز
کد خبر: ۳۶۳۴۴۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۳/۸ ساعت: ۱۷:۵۸ ↗ لینک کوتاه

نرخ دلار و طلا در بازار ثابت ماند

آخرین قیمت طلا، انواع سکه و ارز

قیمت دلار در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا، بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند. سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۳۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

آخرین قیمت طلا، انواع سکه و ارز
به گزارش سرویس اقتصادی صبح قزوین به نقل از فارس، دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر، ۴۲ هزار و ۵۸۴ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۷۱۲ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار به نرخ توافقی صرافی امروز در بازار ارز تهران، در زمان تنظیم گزارش بدون تغییر نرخ، به قیمت ۴۲ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری و با نرخ ۴۲ هزار و ۷۵۰ تومان فروخته شد.
 ‌
امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد، دلالان مقابل صرافی‌ها امروز قیمت دلار غیررسمی با افت هزار تومانی را ۵۱ هزار تومان اعلام کردند.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا
سکه طرح قدیم در بازار امروز، ‌۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۳۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار  به نرخ ۱۶ میلیون و ۳۰۰ تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۴۰۰ تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، ۲ میلیون و ۴۰۴ هزار تومان کشف قیمت شد و طلا در بازار نیز به قیمت ۲ میلیون و ۵۱۸ هزار تومان داد و ستد شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۹۰۶ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی امروز بدون تغییر قیمت، ۱۹۴۵ دلار بود.

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان