۱۲/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۲/۰۲ یکشنبه

صبح قزوین مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری قزوین منصوب شد
کد خبر: ۳۶۳۴۳۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۳/۸ ساعت: ۱۲:۵۶ ↗ لینک کوتاه

طی حکمی از سوی استاندار قزوین؛

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری قزوین منصوب شد

طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، حامد فتوحی به عنوان مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین منصوب شد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری قزوین منصوب شد
به گزارش حوزه سیاسی صبح قزوین؛ طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، حامد فتوحی به عنوان مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین منصوب شد.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد؛

جناب آقای حامد فتوحی

سلام علیکم

با توجه به توان، تخصص و تسلطتان بر حوزه های متعدد مأموریتی، تجارب ارزشمندی که از آن برخوردارید و تشکر از بابت خدمات قابل تحسینی که در دوران تصدی سمت فرماندار آبیک به مردم عزیز و با شرافت آن دیار ارائه کردید، جهت وسعت بخشی به دایره تاثیرتان در مهمات امور استان، با پیشنهاد سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین منصوب می نمایم.

تلاش برای توسعه و تعمیق فضای سیاسی استان، تقویت نهادهای متنوع موثر بر نشاط سیاسی در استان و برنامه ریزی برای حسن برگزاری انتخابات که از مهمترین اولویت های حوزه تحت مسئولیتتان است، از مواردی هستند که مورد انتظار و تاکید است.

مسلم است که تداوم این فرصت خدمت منوط به تداوم تقیدتان به منافع مردم، آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های کلان دولت مردمی است.

محمدمهدی اعلایی

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان