۲۲/ذو القعدة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۱۰ پنجشنبه

صبح قزوین پشتیبان ولایت‌فقیه باشید
کد خبر: ۳۶۳۴۳۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت: ۰:۵ ↗ لینک کوتاه

فرازی از وصیت‌نامه شهید«صادق آقامحمدی»؛

پشتیبان ولایت‌فقیه باشید

شهید«صادق آقامحمدی» در وصیت‌نامه‌اش آورده است:«ای مردم ایران! این انقلاب و این امام امت را، تنها نگذارید و پشتیبان ولایت‌فقیه باشید ...»

پشتیبان ولایت‌فقیه باشید
به گزارش حوزه ایثار و شهادت صبح قزوین؛ شهید صادق آقامحمدی، هفتم خرداد ماه سال ۱۳۴۱، در روستای خنداب از توابع شهر تاکستان به دنیا آمد، پدرش فرهاد، کشاورز بود و مادرش سلطان نام داشت و تا دوم متوسطه درس خواند. این شهید بزرگوار از سوی بسیج در جبهه حضور یافت، سیزدهم فروردین ماه سال ۱۳۶۲، در سردشت توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش به ران شهید شد و مزار مطهرش در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.
 
متن وصیت‌نامه شهید صادق آقامحمدی:
 
ای مردم ایران! این انقلاب و این امام امت را، تنها نگذارید و پشتیبان ولایت‌فقیه باشید. اگر این امام و اسلام نبود، هیچ چیزی برای ما نمانده بود؛ نه ناموس، نه دین، نه آخرت و نه ایمان. ما یک مسلمان زبانی بودیم، نه عملی و ناموس ما یک عروسک بود که هر روز با یک فرم به بازار می‌آمد.
 
ای مسلمانان و ای مؤمنین! با ضد انقلاب و دشمنان خدا و قرآن، مبارزه کنید تا اگر خودتان هم مُردید، فرزندانتان در آسایش باشند. نهال اسلام را با خون خود آبیاری کنید تا اسلام به همه جهان به امید خدا ریشه بدواند.

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان