۱۵/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۳۱ یکشنبه

صبح قزوین رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد
کد خبر: ۳۶۳۳۸۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۳/۴ ساعت: ۱۳:۹ ↗ لینک کوتاه

طی حکمی از سوی استاندار قزوین؛

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد

طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، عباس کاظمی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد
به گزارش حوزه سیاسی صبح قزوین؛ طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، عباس کاظمی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد؛

جناب آقای عباس کاظمی

سرپرست محترم معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی

سلام علیکم
با عنایت به اهمیت برگزاری هرچه با شکوه تر دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان «رئیس ستاد انتخابات استان» در امر برگزاری دو انتخابات یاد شده منصوب می‌نمایم.

برنامه‌ریزی و فراهم‌سازی به‌موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوری‌های نوین و روزآمد، روان و تسهیل‌سازی فرایند‌های انتخابات، به‌کارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت هر چه بیشتر و گسترده‌تر مردم شریف در عرصه انتخاباتی در شأن و تراز ملت بزرگ و رشید استان، که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب شوندگان به‌عنوان حق‌الناس برابر مرّ قانون و در فضایی امن و توأم بانشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد، وظیفه و مأموریت خطیر جنابعالی است که انتظار می‌رود با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمایید.

بدیهی است کلیه معاونین، مدیران کل، فرمانداران و بخشداران، نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد.

ضمن آنکه کلیه دستگاه‌های اجرایی استان نیز بر اساس ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.

امید است در پرتو عنایت حق‌تعالی و رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت مردمی، انتخاباتی باشکوه و منطبق با تامین سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مؤمن و تقویت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار گردد.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان