۲۵/جمادى الأول/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۰۹/۱۸ شنبه

صبح قزوین آسمان قزوین از سه‌شنبه بارانی می‌شود
کد خبر: ۳۶۳۰۸۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۲/۱۷ ساعت: ۱۳:۳ ↗ لینک کوتاه

کارشناس هواشناسی قزوین:

آسمان قزوین از سه‌شنبه بارانی می‌شود

کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ناپایداری‌ها گسترش یافته و گذر سامانه بارشی را از سطح منطقه خواهیم داشت که در اکثر مناطق استان بارش باران، گاهی همراه با رعدوبرق، وزش بادهای شدید لحظه‌ای و با احتمال تگرگ همراه خواهد بود.

آسمان قزوین از سه‌شنبه بارانی می‌شود
ندا مشاطان کارشناس هواشناسی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ درباره آخرین وضعیت آب‌وهوای استان قزوین اظهار کرد: مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهد که برای امروز و فردا «دوشنبه» گذر امواج تراز میانی جو را از سطح منطقه داریم که پیامد آن در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و در پاره‌ای از مناطق استان بارش‌های رگباری گاهی همراه با رعدوبرق و احتمال تگرگ خواهد بود.
 
وی افزود: همچنین طی امروز و فردا پدیده وزش باد پیش‌بینی می‌شود که شدت آن برای فردا بیشتر خواهد بود که احتمال گردوخاک محلی هم وجود دارد.
 
کارشناس هواشناسی استان قزوین بیان کرد: برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ناپایداری‌ها گسترش یافته و گذر سامانه بارشی را از سطح منطقه خواهیم داشت که در اکثر مناطق استان بارش باران، گاهی همراه با رعدوبرق، وزش بادهای شدید لحظه‌ای و با احتمال تگرگ همراه خواهد بود.
 
مشاطان ابراز کرد: برای سامانه بارشی امروز و فردا و سه‌شنبه و چهارشنبه هشدار به رنگ زرد صادر شده است.
 
وی در پایان گفت: کمینه دما صبح امروز در آوج ۹ درجه سانتیگراد، بیشینه دمای روز گذشته رازمیان ۳۰ درجه سانتیگراد به ثبت رسیده و دمای شهر قزوین هم بین ۱۱ و ۲۸ در نوسان بوده است.
 
انتهای پیام/۱۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان