۱۴/ذو القعدة/۱۴۴۴

-

۱۴۰۲/۰۳/۱۳ شنبه

صبح قزوین اپوزیسیون و سال نوی خورشیدی بدون توییت!
کد خبر: ۳۶۲۳۵۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱/۳ ساعت: ۳:۴۴ ↗ لینک کوتاه

اپوزیسیون و سال نوی خورشیدی بدون توییت!

گویا اختلافات اپوزیسیون دوباره شدت گرفته و آن‌ها برخلاف آغاز سال میلادی، توییتی در آغاز سال نو شمسی منتشر نکردند.

اپوزیسیون و سال نوی خورشیدی بدون توییت!

به گزارش سرویس ایران وجهان صبح قزوین ؛ سال جدید شمسی در شرایطی آغاز شد که حدود ۶ ماه پیش از آن به ویژه سه ماه پاییز، اپوزیسیون و جریان‌های ضدانقلاب و تجزیه‌طلب و از طرفی کشور‌های غربی تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به کشور و برهم زدن امنیت ایران به کار بستند.

با وجود همه دشمنی‌ها، سال جدید در اوج آرامش و شادی مردم برگزار شد، اما برخلاف سال نوی میلادی این‌بار خبری از توییت مشترک ضدانقلاب نبود!

چهره‌های سرشناس مدعی مبارزه در شب سال نوی میلادی با انتشار توییتی مشترک خواستند هم اتحاد خویش را نشان بدهند و هم آنکه آشوب‌ها را زنده نگه دارند!

این پیام که البته یک توییت سه خطی بود موجب شد تا رسانه‌های فارسی‌زبان آن را نشانه ائتلاف و وحدت اپوزیسیون قلمداد کنند و خط خبری خود را روی آن متمرکز کنند.

 

این توییت مشترک، مخالفانی داشت و برخی همچون عبدالله مهتدی سرکرده کومله آن را منتشر نکرده بودند، اما بعدتر حامد اسماعیلیون در مصاحبه‌ای اعلام کرد که قبل و بعد از توئیت هیچ صحبتی با آن جمع نداشته و چند ساعت قبل سال نوی میلادی به پیشنهاد علی کریمی آن را توییت کرده است.

حالا بعد از حدود سه ماه از سال نوی میلادی، در شب سال جدید شمسی که عید ویژه ایرانی‌هاست، اپوزیسیون نه تنها همان ائتلاف توییتی را حفظ نکرده بلکه در شکننده‌ترین وضعیت خود به‌سر می‌برد.

در ماه‌های اخیر اختلافات میان اپوزیسیون بر سر وکالت دادن به رضا پهلوی تا درگیری‌ها و زد و خورد میان چپگرا‌ها و تجزیه‌طلبان از یک سو با مشروطه‌خواهان از سوی دیگر، وضعیت اسف‌بار لیدر‌های مدعی آشوب‌های اخیر را نشان می‌داد که البته از کنار این آشوب‌ها با گشت و گذار و دیدار با مقامات کشور‌های اروپایی و آمریکا، جیب خود را پر کردند.


انتهای پیام/1404
منبع: تسنیم

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان