۰۵/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۱/۲۶ یکشنبه

صبح قزوین واحدهای صنفی متخلف در قزوین نقره‌داغ شدند
کد خبر: ۳۶۲۲۲۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ساعت: ۸:۲۸ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین:

واحدهای صنفی متخلف در قزوین نقره‌داغ شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از شناسایی و پلمپ ۶ واحد صنفی متخلف در قزوین خبر داد.

واحدهای صنفی متخلف در قزوین نقره‌داغ شدند
علیرضا حسن‌پور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ بر اجرای دقیق و هدفمند طرح نظارت بر بازار شب عید و ماه مبارک رمضان تاکید کرد و گفت: از هشت اسفند ماه جاری تاکنون ۸۷ گشت سیار با حضور؛ رؤسای شعب به ۴۰۴ واحد صنفی در سطح استان سرکشی نموده‌اند که طی آن برای ۱۲۶ واحد صنفی متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.

وی نظارت بر مراکز فروش عمده، فروشگاه‌های بزرگ و شرکت‌های تولیدی را جزو اولویت‌ها برشمرد و یادآور شد: از زمان آغاز طرح گشت‌های مشترک نوروزی، متخلفان حوزه کالا و خدمات، بهداشت و درمان، محکوم به پرداخت جریمه نقدی در حق صندوق دولت شدند و برای ۶ واحد صنفی مجازات سخت پلمپ صادر و اجرا گردید، همچنین برای ۱۱ واحد صنفی نیز پرده(بنر) تخلف نصب و به مردم معرفی شدند.

حسن‌پور یادآور شد: امسال در خصوص تبیین قوانین و مقررات، افزایش جرایم صنفی و مجازات‌های قانونی، اطلاع‌رسانی دقیق صورت گرفت و در جلسات مختلف با رؤسای اتحادیه‌ها نسبت به عواقب هرگونه تخلف هشدارهای لازم داده شد.

مدیرکل تعزیرات استان خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش تقاضای مردم برای خريد در روزهای پایانی سال و برای صیانت از حقوق مصرف کنندگان با اخلال‌گران در نظام بازار، بدون اغماض برخورد می‌شود.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان