۱۴/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۳۰ شنبه

صبح قزوین آغاز توزیع میوه شب عید قزوین از ۲۵ اسفند ماه
کد خبر: ۳۶۲۱۴۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ ساعت: ۱۰:۴۸ ↗ لینک کوتاه

مدیر تعاون روستایی استان قزوین خبر داد:

آغاز توزیع میوه شب عید قزوین از ۲۵ اسفند ماه

مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از ۲۵ اسفند در سطح شهرستان‌ها و مرکز استان آغاز می‌شود.

آغاز توزیع میوه شب عید قزوین از ۲۵ اسفند ماه
به گزارش خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ جلسه کارگروه راهبری خرید، ذخیره‌سازی و توزیع میوه شب عید با حضور شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان، بازرسی کل استان، معاونت بازرسی و نظارت صمت، معاون بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی، نمایندگان اطلاعات سپاه استان، استانداری، سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین، مدیر اجرایی اتاق اصناف کشاورزی، رئیس اداره اقتصادی فرمانداری قزوین، معاون استان، رئیس اداره بازرگانی، مسئول حراست تعاون روستایی استان و مدیرعامل اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی استان در سالن جلسات برگزار شد.

شهرام رحمانی در این جلسه با اشاره به ذخیره‌سازی کامل سهمیه سیب و پرتقال جهت تنظیم بازار میوه شب عید، گفت: با توجه به شرایط حاکم بر بازار نهایت سعی و تلاشمان بر این است میوه ای با کیفیت تحویل مردم عزیز استان شود.

این مسئول اظهار کرد: نظارت مستمر فنی در مراحل سورت، بارگیری، حمل و ذخیره‌سازی میوه با بهره‌گیری از تجارب سال‌های گذشته صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: تامین و ذخیره‌سازی میوه شب عید در استان قزوین توسط مباشر بخش خصوصی (اتحادیه شرکت‌های تعاونی روستایی استان قزوین) انجام شده و نظارت برعهده کمیته راهبری است.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین اعلام کرد: توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از 25 اسفند در سطح شهرستان‌ها و مرکز استان آغاز می‌شود.

این مسئول در پایان گفت: قیمت فروش میوه سیب و پرتقال هنوز تعیین نگردیده است و به زودی قیمت میوه بر اساس دستور‌العمل‌های ابلاغی و بررسی قیمت‌ها توسط کارشناسان ذیربط در سطح بازار و پس از تایید در کمیته راهبری تعیین و میوه در غرف در نظر گرفته شده عرضه خواهد شد.

در این جلسه در خصوص موارد مرتبط با اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و آیین نامه‌های ابلاغی بحث، بررسی و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان