۱۵/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۰۶ یکشنبه

صبح قزوین پدر و مادرم خوشحال باشید که فرزندتان در راه اسلام شهید شده است
کد خبر: ۳۶۱۸۲۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۹/۱۳ ساعت: ۰:۵ ↗ لینک کوتاه

فرازی از وصیت‌نامه شهید «بهروز میرزاپور»؛

پدر و مادرم خوشحال باشید که فرزندتان در راه اسلام شهید شده است

همزمان با سالروز شهادت «بهروز میرزاپور» در وصیت‌نامه این شهید بزرگوار می‌خوانیم: «پدر و مادر عزیزم! وصیتم به شما این است که اگر من شهید شدم، برای من گریه نکنید بلکه خوشحال شوید که فرزندی را در این راه دادید ...»

پدر و مادرم خوشحال باشید که فرزندتان در راه اسلام شهید شده است
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، شهید بهروز میرزاپور، سی‌ام خرداد ماه سال ۱۳۴۵، در روستای سیاه‌منصور از توابع شهر بیجار به دنیا آمد، پدرش علی‌اشرف، کشاورز بود و مادرش دلشاد نام داشت و تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. این شهید بزرگوار به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت، سی‌ام بهمن ماه سال ۱۳۶۴، در فاو عراق بر اثر اصابت ترکش به سر، شهید شد و مزار مطهرش در گلزار شهدای روستای شریف‌آباد از توابع شهر قزوین واقع است.

متن وصیت‌نامه شهید بهروز میرزاپور:

اینجانب بهروز میرزاپور، وصیت نامه‌ام را اول به نام پُر معنای تو، که لرزه بر اندام ابرقدرت‌های جهان بشریت می‌اندازد، شروع می‌کنم. حمد و سپاس خداوندی را که من حقیر را در عصر امام امت، خمینی بت‌شکن به دنیا آورد و مرا پیرو خمینی نمود.

سپاس پروردگاری را که رهبری بزرگ و عالم، چون خمینی برای راهنمایی ما انتخاب کرد و او چه خوب راهنمایی کرد؛ در رختخواب ذلّت و خواب غفلت بودم، بیدارم کرد و هوشیارم کرد که گول این از خدا بی‌خبران و این شیادان کثیف را نخورم.

خوشا به حال آنانی که در عصر خمینی چشم به جهان گشودند و برای خدا و خدمت به مسلمین هجرت کردند و از جان و مال‌شان گذشتند. من هم از خدای بزرگ می‌خواهم مرا از هدایت شدگان به درگاهش قرار دهد.

من می‌خواهم یکی از ادامه دهندگان خط سرخ شهیدان باشم و از خدا می‌خواهم مرا قبول کند و این جان ناقابلم را بپذیرد. پدر و مادر عزیزم! وصیتم به شما این است که اگر من شهید شدم، برای من گریه نکنید؛ بلکه خوشحال شوید که فرزندی را در این راه دادید. پروردگارا! شهادت را نصیب من بگردان، تا بتوانم با شهادتم خدمتی به اسلام و قرآن کرده باشم.

انتهای پیام/ 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان