۰۹/رجب/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۱۱/۱۱ سه شنبه

صبح قزوین سامانه ارتباط تصویری دادستان قزوین با شهروندان راه‌اندازی شد
کد خبر: ۳۶۱۳۵۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت: ۱۴:۰ ↗ لینک کوتاه

برای اولین بار در کشور؛

سامانه ارتباط تصویری دادستان قزوین با شهروندان راه‌اندازی شد

در آستانه فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ سامانه ارتباط تصویری دادستان عمومی و انقلاب قزوین با تولیدکنندگان و شهروندان محترم راه اندازی شد.

سامانه ارتباط تصویری دادستان قزوین با شهروندان راه‌اندازی شد
به گزارش حوزه اجتماعی صبح قزوین؛ حسین رجبی دادستان قزوین در آیین افتتاح طرح‌های دادسرای مرکز استان قزوین اظهار کرد: این سامانه در راستای تحقق تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اولویت‌های پانزده‌گانه ریاست قوه قضاییه و سند تحول قضایی در خصوص حمایت از تولیدکنندگان و با تفکر و نگاه خدمت سریع به جامعه افتتاح شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه روزهای سه شنبه هر هفته ملاقات عمومی مدیران در دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود و اغلب مردم برای حضور در این ملاقات ها با مشکل روبرو هستند تصمیم گرفتیم ملاقات‌های دادستانی به صورت تصویری برگزار گردد.

رجبی اضافه نمود: همچنین دفتر اعتذار در راستای نهادینه سازی فرهنگ معذرت خواهی و کاهش پرونده‌های کیفری در دادسرای عمومی و انقلاب قزوین به بهره‌برداری می‌رسد.

گفتنی است بعد از افتتاح سامانه تولید‌کنندگان و سرمایه گذاران از کشورهای کانادا، عمان، دوبی و ایران به صورت مستقیم مشکلات خود را با دادستان و مدیران حاضر در جلسه مطرح کردند و افزایش قیمت ارز، مشکل دریافت تسهیلات، تشریفات اداری طولانی، مشکلات امور مالیاتی از مهمترین مشکلاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

همچنین در این مراسم که با حضور رئیس کل دادگستری استان قزوین و دادستان مرکز، معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین، فرمانده فراجا، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، فرماندار قزوین و جمعی از مسئولان قضایی و انتظامی و دستگاه‌های اجرایی در سالن شهدای مدافع حرم دادسرای عمومی و انقلاب قزوین برگزار شد، دفتر اعتذار و شعبه اجرای احکام حل اختلاف و میهمانسرا به بهره‌ برداری رسید.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان