۰۹/رجب/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۱۱/۱۱ سه شنبه

صبح قزوین سپاه در وسط میدان و مدافع حقوق مردم است
کد خبر: ۳۶۱۳۴۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت: ۱۳:۵ ↗ لینک کوتاه

فرماندار قزوین:

سپاه در وسط میدان و مدافع حقوق مردم است

فرماندار قزوین با بیان اینکه اقدام اخیر دشمنان بر محبوبیت سپاه خواهد افزود، گفت: در سخت‌ترین شرایط سپاه ثابت کرده است که در وسط میدان و مدافع حقوق مردم است.

سپاه در وسط میدان و مدافع حقوق مردم است
عباس کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ ضمن تقدیر از اقدامات سپاه پاسداران در سال 1401 به خصوص در حوزه‌های محرومیت‌زدایی، اظهار کرد: علت دشمنی جبهه استکبار با سپاه برای ملت ایران و همه‌ ملت‌های آزاده روشن و معلوم است، آنچه سپاه را از جهات مختلف متفاوت کرده الگو و سبک مدیریتی در طول سال‌های متمادی است که باعث شده همیشه اثرگذار باشد و دشمنان را وادار به عقب‌نشینی کند.

وی افزود: سبک مدیریتی سپاه در دوران دفاع مقدس خودش را در قالب دفاع مقدس متکی به بسیج نشان داد، امروز نیز در اوج شرارت دشمنان، به همراه بسیج توانست این کشور را از سخت‌ترین گردنه‌ها عبور دهد و در ادامه نیز در ماموریت‌های مختلف ایفای نقش کرد.

فرماندار قزوین گفت: اخیراً حضور سپاه در زلزله خوی آن هم در این سرمای استخوان سوز را همه مشاهده کردند و دیدند که سپاه در سخت‌ترین شرایط در وسط میدان و مدافع حقوق مردم است.

این مسئول خاطرنشان کرد: دشمن از سر استیصال سپاه را تروریست اعلام کرده است، بدون شک سپاه از این موضوع نه تنها آسیب نمی‌بیند بلکه قبل از اینکه دشمنان از این اقدام بهره ببرند و در فضای داخلی کشور تاثیری بگذارند، سپاه نزد مردم جایگاه بالاتری پیدا خواهد کرد و محبوب‌تر هم خواهد شد.

وی یادآور شد: اعلام کردن سپاه به عنوان تروریست، مانند خاک پاشیدن به چهره خورشید است، دشمنان اهداف دیگری را در میان مدت و بلندمدت دنبال می‌کنند، بیش از چهارماه است که جنگ ترکیبی در کشور شروع شده است؛ در این جنگ یکی از اقدامات و قدم‌هایی که دنبال می‌کنند استمرار فضای بی‌ثباتی اقتصادی است.

کاظمی تاکید کرد: دشمنان به دنبال این هستند که با استفاده از ایجاد التهاب به کشور صدمه بزنند، اقدام اخیر بر علیه سپاه هم در تداوم همین برنامه‌ریزی‌هاست، شیوه‌نامه آن‌ها این بود که مسیر فراخوان‌ها را در دی ماه به اوج خود برسانند اما امروز ما شاهد شکست‌های پی در پی در اعلام فراخوان‌ معاندین هستیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان می‌دانند که اگر دست به اقداماتی بزنند برایشان پرهزینه است؛ هر وقت سناریویی علیه جمهوری اسلامی شکل می‌گیرد قبل از آنکه مقصد سیاسی داشته باشند به دنبال ضربه زدن به ثبات اقتصادی کشور هستند، اقدامی که علیه سپاه انجام شده نیز بیشتر با رویکرد آسیب زدن به آرامش روانی جامعه صورت می‌گیرد چراکه خود اروپایی‌ها هم می‌دانند که ریشه‌های سپاه مقتدر ما چنان مستحکم است که با این اقدامات هیچ خللی در اراده عناصر حق جوی این نهاد انقلابی رخ نخواهد داد.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان