۰۸/رجب/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۱۱/۱۰ دوشنبه

صبح قزوین راه‌های روستایی شهرستان تاکستان مسدود است
کد خبر: ۳۶۱۱۵۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ ساعت: ۱۲:۳۶ ↗ لینک کوتاه

فرماندار شهرستان تاکستان:

راه‌های روستایی شهرستان تاکستان مسدود است

فرماندار شهرستان تاکستان در خصوص وضعیت راه‌های این شهرستان گفت: در حال حاضر راه‌های روستایی این شهرستان مسدود است و عملیات بازگشایی راه‌ها از بعدازظهر امروز آغاز می‌شود.

راه‌های روستایی شهرستان تاکستان مسدود است
اسداله حمزه‌ای فرماندار شهرستان تاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ درباره آخرین وضعیت بارش برف در این شهرستان اظهار کرد: بر اساس اعلام هواشناسی و صدور هشدار نارنجی تمامی مدارس استان قزوین و شهرستان تاکستان از دو روز قبل تعطیل اعلام شده بود.

وی افزود: بنا بر تصمیم‌گیری‌های لازم بنا شد که فعالیت دانشگاه‌ها فقط منوط به برگزاری امتحانات باشد که امروز دانشگاه‌های شهرستان تاکستان امتحان نداشتند و امتحان بعدی آن‌ها روز چهارشنبه خواهد بود.

فرماندار شهرستان تاکستان ادامه داد: همچنین با توجه به تصمیم‌گیری اداره کل آموزش‌وپرورش تمامی امتحانات داخلی مدارس لغو شده اما امتحانات نهایی دانش‌آموزان بدون هیچ مشکلی صبح امروز برگزار شد.

حمزه‌ای در خصوص وضعیت راه‌های این شهرستان بیان کرد: هم‌اکنون راه‌های روستایی تاکستان مسدود است و تا زمانی که بارش‌ها متوقف و یا کمتر نشود، اولویت اصلی بازگشایی آزادراه‌ها، بزرگ‌راه‌ها و راه‌های اصلی خواهد بود.

وی با بیان اینکه محورهای اصلی شهرستان تاکستان باز است، ادامه داد: هم‌اکنون نیروهای راهداری در حال برف‌روبی و بازگشایی محورهای این شهرستان هستند؛ همچنین هیئت آفرود و موتور کراس شهرستان هم در حالت آماده‌باش برای خدمات‌رسانی به در راه‌ماندگان هستند.

فرماندار شهرستان تاکستان ابراز کرد: مساجد، هلال احمر و شهرداری ضیاءآباد و خرمدشت در حالت آماده‌باش قرار دارند تا در صورت شدت بارش‌ها خدمات لازم جهت اسکان در راه‌ماندگان را داشته باشند.

حمزه‌ای اذعان کرد: بر اساس گزارش شهرداران خوشبختانه تمامی مسیرهای مواصلاتی شهرها باز بوده و تردد و به صورت روان است.

وی تصریح کرد: از ساعات بعد ازظهر امروز نیروهای راهداری و خدمات‌رسان برای بازگشایی راه‌های روستایی اقدام خواهند کرد.

فرماندار شهرستان تاکستان در پایان گفت: انتظار داریم که شهروندان و رانندگان پیش از آغاز سفر خود حتما وضعیت هوا و راه‌ها را از هواشناسی و راهداری استعلام کنند که خوشبختانه تردد چندان زیادی در سطح محورها نداشتیم و رانندگان حاضر در محورها نیز با رعایت نکات ایمنی و تذکرات پلیس به مسیر خود ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/1003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان