۱۹/ربيع الأول/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۰۷/۱۲ چهارشنبه

صبح قزوین پادوهای دشمن با سرقت کابل‌های برق به دنبال اقدامات خرابکارانه هستند
کد خبر: ۳۶۰۵۸۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۹/۱۶ ساعت: ۱۴:۵۰ ↗ لینک کوتاه

آخرین زور براندازان برای اعتصاب اجباری در قزوین؛

پادوهای دشمن با سرقت کابل‌های برق به دنبال اقدامات خرابکارانه هستند

صبح امروز برخی مناطق شهر قزوین به علت سرقت کابل‌های برق تا ساعاتی قطع شدند و صاحبان کسب و کار نتوانستند کره‌کره‌های مغازهایشان را بالا ببرند.

پادوهای دشمن با سرقت کابل‌های برق به دنبال اقدامات خرابکارانه هستند
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با توجه به فرارسیدن آخرین روز از فراخوان اعتصابات اجباری، آشوبگران و براندازان بعداز شکست در همراهی کسبه و همشهریان قزوینی علی رغم فضاسازی گسترده در شبکه‌های معاند، این بار با توسل به عملیات خرابکاری و قطع و سرقت کابل‌های برق در برخی نقاط شهر قزوین سعی دارند کسبه را به اجبار به این اعتصابات مجبور نمایند.

بنا به گزارش میدانی خبرنگار صبح قزوین، صبح امروز کسبه و شهروندان برخی نقاط قزوین مانند خیابان‌های اصلی شهر در زمان بازکردن مغازه‌های خود با قطعی برق مواجه شدند که پس از بررسی‌ها مشخص شد که کابل برق آن منطقه به سرقت رفته است.

یکی از شهروندان در تماس با تحریریه پایگاه خبری صبح قزوین گفت: در خیابان غیاث‌آباد برق تعداد قابل توجهی از مشترکین قطع شده و در بازگشایی مغازه‌هایمان دچار مشکل شدیم.

موضوع را از عباسی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین جویا شدیم؛

عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: با توجه به تماس‌های صورت گرفته به مرکز اطلاع رسانی شرکت توزیع نیروی برق، تاکنون چند نقطه از سطح شهر قزوین از اول صبح امروز با سرقت کابل و قطعی برق مواجه بوده که پرسنل این شرکت در حال برطرف نمودن قطعی و مشکلات به وجود آمده هستند.

وی در پایان تاکید کرد: از شهروندان عزیز خواهشمندیم به محض مواجهه با هر گونه قطعی برق با تماس به سامانه شبانه روزی 121 ، موضوع را به اطلاع واحدهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان برسانند تا ضمن ثبت مشکل در سامانه در اسرع وقت نسبت به بررسی موضوع و رفع آن اقدام شود.

انتهای پیام/2001

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان