۰۹/رجب/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۱۱/۱۱ سه شنبه

صبح قزوین اجتماع ۵۰۰۰ نفری بسیجیان در شهر قزوین برگزار شد
کد خبر: ۳۶۰۴۱۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۹/۵ ساعت: ۱۳:۲۷ ↗ لینک کوتاه

ظهر امروز؛

اجتماع ۵۰۰۰ نفری بسیجیان در شهر قزوین برگزار شد

اجتماع بزرگ پنج هزار نفری بسیجیان به مناسبت هفته بسیج در سالن شهید بابایی قزوین برگزار شد.

اجتماع ۵۰۰۰ نفری بسیجیان در شهر قزوین برگزار شد
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و با شعار وحدت و همدلی اجتماع بزرگ پنج هزار نفری بسیجیان شهر قزوین ظهر امروز در سالن شهید بابایی این شهر برگزار شد.

در این تجمع تمام اقشار بسیج اعم از جوانان، پیشکسوتان و اصناف مختلف بسیج حضور داشتند.

طنین انداز شدن یکصدای «ایران، ایران» و ابراز ارادت بسیجیان به پیروزی روز گذشته تیم ملی فوتبال در برابر تیم ولز از جمله حاشیه‌های این مراسم بود که فضای ورزشگاه را لبریز کرده بود.

در ابتدای این مراسم و بعد از هم صدا شدن بسیجیان در حمایت از تیم ملی فوتبال، گروه ابن‌الرضا (ع) سرودی را به مناسبت هفته بسیج همخوانی کردند که شور و هیجان ویژه‌ای به ورزشگاه بخشیده بود.

در ادامه مراسم سخنرانی رهبر مقام معظم رهبری در دیدار با جمعی از بسیجیان از رسانه ملی به طور همزمان در سالن شهید بابایی پخش شد و بسیجیان گوش به فرامین ایشان بودند.

رهبر انقلاب اسلامی در بخشی از سخنان خود عنوان کردند: «بسیجی دهه شصتی و دهه هشتادی و دهه نودی تفاوتی ندارند. شما دهه هشتادی و دهه هفتادی و ... هستید؛ جوانان نورس هستید؛ نه امام را دیده‌اید نه دوران انقلاب را دیده‌اید نه دوران دفاع مقدس را دیده‌اید، اما همان روحیه‌ی جوان تو میدان جنگ در شما هم هست. دهه‌ی شصت و نود و هشتاد ندارد؛ این حرف‌های انقطاع نسلی و از این چیزهایی که می‌گویند، اینها حرفهای روشنفکری در گعده‌های روشنفکرانه است؛ واقعیتها غیر از این است. امروز بسیج، همان بسیج دهه شصت است».

گفتنی است روز یکشنبه 29 آبان ماه روز بسیج سازندگی و پیشرفت، دوشنبه 30 آبان ماه بسیج مسجدمحوری و جامعه اسلامی، سه‌شنبه اول آذر بسیج نوآوری و جهاد علمی، چهارشنبه دوم آذر بسیج مردم سالاری و ایران قوی و مستقل، پنج‌شنبه سوم آذر بسیج مظهر جهاد و شهادت، جمعه چهارم آذر بسیج، ایمان و تربیت اسلامی و شنبه پنجم آذر بسیج مقاومت و اقتدار ملی نامگذاری شده است.

انتهای پیام/4006

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان