۱۱/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۰۲ چهارشنبه

صبح قزوین هشت مورد واضح برای آنان که هنوز متوجه نشده‌اند
کد خبر: ۳۶۰۳۸۴ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۹/۳ ساعت: ۱۰:۳۱ ↗ لینک کوتاه

بعد از گذشت حدود هفتاد روز؛

هشت مورد واضح برای آنان که هنوز متوجه نشده‌اند/ با «ایران قوی» مشکل دارند

برنامه بمب گذاری در دو هواپیمای مسافربری که اخیرا افشا شد، ویژه کشتن مدافعان جمهوری اسلامی بود یا آنکه هرکسی مسافر آن هواپیما بود اعم از انقلابی و ضدانقلابی جان خود را از دست می داد؟

هشت مورد واضح برای آنان که هنوز متوجه نشده‌اند
به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین به نقل از جهان؛یک: در مبارزات پیروزی انقلاب اسلامی نه دیده و نه شنیده شده که انقلابیون پرچم ایران را آتش بزنند. چرا که اساسا مردم با ایران مشکلی نداشتند بلکه با رژیم حاکم بر ایران یعنی طاغوت و پهلوی همه جوره فاسد مشکل داشتند. اما در جریان اغتشاشات اخیر که به اسم معترضان انجام می‌شود از اولین اقدام‌ها تا همین امروز، بارها به پرچم ایران جسارت شد.

دو: در بازی ایران انگلیس عده ای در فضای حقیقی و مجازی از باخت ایران خوشحال شدند و برای گل های انگلیس سوت و کف زدند. به فرض رویایی‌شان، اگر جمهوری اسلامی در همین ایام سقوط می‌کرد تیم ایران به جام جهانی نمی رفت؟ و آیا بازیکنانی غیر از همین بازیکنان در مقابل حریفان خود قرار می گرفت؟

سه: تروریست های حرم شاهچراغ و یا ایذه و اصفهان و یا عاملان عملیات ترور در مجلس شورای اسلامی دنبال کشتن مدافعان نظام و بسیجی و سپاهی بودند و یا با ترور کور جان هرکسی را که توانستند گرفتند؟

چهار: برنامه بمب گذاری در دو هواپیمای مسافربری که اخیرا افشا شد، ویژه کشتن مدافعان جمهوری اسلامی بود یا آنکه هرکسی مسافر آن هواپیما بود اعم از انقلابی، ضدانقلاب و بی‌تفاوت جان خود را از دست می داد؟

پنج: هدف آمران گروه های دستگیر شده برای برنامه بمب گذاری در بین اغتشاشگران، حذف بسیجیان بوده و یا اتفاقا مستقیما قصد کشتن همین مثلا معترضان را به نیت نسبت دادن به جمهوری اسلامی داشتند؟

شش: بوش، اوباما، ترامپ و بایدن همه در دوران خود جسورانه از حمله نظامی به ایران و یکسان کردن ایران با خاک گفته‌اند. به فرض وقوع این خیالات خام، فقط حامیان جمهوری اسلامی مورد هدف واقع می‌شدند یا همه ملت ایران با هر نوع تفکر و حتی مخالفت جدی با جمهوری اسلامی؟

هفت: تجزیه طلبان کرد(کومله و دموکرات) رسما و صریحا حضور خود در عملیات های مسلحانه جوانرود، مهاباد، پیرانشهر و بوکان را اعلام کرده‌اند و حتی فراخوان می‌دهند که حامیان ما به خیابان‌ها بیاند.

هشت: مصی علینژاد و حامد اسماعیلیون از چهره های شناخته شده سال های اخیر در ضدیت با جمهوری اسلامی و پرچمداری از مردم معترض با شعارهایی از جنس زن، زندگی، آزادی به نشست ناتو رفته اند و درخواست حمله نظامی به ایران کرده اند. به فرض تحقق این رویاها، اگر ناتو به ایران حمله کند، چگونه بین کشته شدن مثلا معترضان با حامیان جمهوری اسلامی فاصله ایجاد می شود؟ قرار است کدام زیرساخت هایی که برای خدمت به مردم آماده شده نابود شود؟

با همه این تفاسیر و موارد بسیار شفاف از واقعیت صحنه و پشت پرده، باز هم یک عده هرچند معدود در مقابل فهم این حقایق واضح و شفاف مقاومت می‌کنند و نمی‌خواهند قبول کنند همه دعواها سر ایران است. دشمنان با «ایران قوی» مشکل دارند.

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان