۱۹/ربيع الأول/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۰۷/۱۲ چهارشنبه

صبح قزوین رستاخیز مردم ایران لرزه بر اندام بدخواهان نظام انداخت/ دشمن سوار بر ماشین فرار است 
کد خبر: ۳۵۹۴۹۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۷/۳ ساعت: ۱۶:۲۶ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه استان قزوین:

رستاخیز مردم ایران لرزه بر اندام بدخواهان نظام انداخت/ دشمن سوار بر ماشین فرار است 

سردار رستمعلی رفیعی آتانی با بیان اینکه امروز دشمنان در برابر عظمت حضور مردم تحقیر شدند، گفت: امروز دیگر دست دشمن روی ماشه نیست بلکه دستش به فرمان ماشین فرار است.

رستاخیز مردم ایران لرزه بر اندام بدخواهان نظام انداخت/ دشمن سوار بر ماشین فرار است 
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ سردار رستمعلی رفیعی آتانی ظهر امروز(یکشنبه) در راهپیمایی اعتراضی مردم به اقدامات آشوبگرانه که در خیابان شهدای این شهر برگزار شد، اظهار کرد: امروز مردم شهید پرور قزوین با حضور در راهپیمایی معترضانه نسبت به برهم‌زنندگان نظم جامعه یک رستاخیز دیگری را در تاریخ انقلاب ثبت کردند.
 
وی افزود: در این چند روز دشمن به دروغ ادای بزرگی درمی‌آورد در حالی که ملت با بصیرت و حضور آگاهانه در راهپیمایی، این قدرت پوشالی را کوچک کردند.
 
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین ادامه داد: مردم ما با تکیه بر آرمان‌های امام و شهدا، این دریای عاطفه و بصیرت نسبت به نظام و مقدسات را به پا کردند.
 
این مقام ارشد نظامی استان تصریح کرد: اینها رجزخوانی نیست بلکه وعده الهی بود که از طرف فرزندان سپاهی شما محقق شد و کوران و جاهلان ببینند که امروز این اجتماع بزرگ چه حماسه‌ای را خلق می‌کنند.

مردم قزوین یوم‌الله دیگری را رقم زدند

وی بیان کرد: ما ملت ایران و تمام خواهران و برادران نیز در کنار هم در میدان هستین و امروز، روز رخ نمایی لشگر الهی است و مردم قزوین یوم‌الله دیگری را رقم زدند.
 
آتانی با بیان اینکه امروز دشمنان در برابر عظمت حضور مردم تحقیر شدند، گفت: امروز تکرار یوم‌الله دهه فجر، دفاع مقدس، حماسه ۹دی و تکرار رستاخیز عظیم ملت در صحنه است.
 
فرمانده سپاه استان قزوین تاکید کرد: امت رسول‌الله با حضور در صحنه، به مفهوم حرکت بزرگ اربعین حسینی استمرار بخشیدند و مکر دشمنان به خودشان برگشت.
 
این مقام ارشد نظامی استان قزوین عنوان کرد: دشمنان می‌خواستند ما زیر پرچم اهل بیت نباشیم اما افول آنها به جایی رسیده که برای دست‌یابی به اهداف خود به آتش کشیدن سطل زباله در خیابان‌ها متوسل شدند.

ما قلب دشمنان را به آتش کشیدیم
 
وی افزود: ما قلب دشمنان را به آتش کشیدیم و با وحدت مردمی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری تیر خلاص را به اردوگاه دشمن شلیک کردیم و در برابر اقواگری و شایع‌پراکنی آنان ایستادیم.
 
آتانی افزود: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی‌ها سبب پایان یافتن جنگ رسانه‌ای دشمن شد و نشان دادیم که مستحکم ایستاده‌ایم.
 
فرمانده سپاه استان قزوین ابراز کرد: امروز شاهد حضور ملت ایران در سراسر کشور هستیم که مردم قزوین به طور ویژه این رستاخیز را به پا کردند و این یک جلوه الهی است.
 
این مقام مسئول تصریح کرد: ما با فرمان اخلاق و جوانمردی به میدان آمدیم و مشتی ارازل و اوباش را از کف خیابان جمع کردیم که باید تربیت شوند.

فلسفه وجود نیروهای نظامی و امنیتی برای روزهای سخت مردم است
 
وی بیان کرد: به نیروی انتظامی و پلیس افتخار می‌کنیم و فلسفه وجود نیروهای نظامی و امنیتی برای روزهای سخت مردم است و ما یک روز سخت دیگر را از سر مردم دور کردیم.
 
آتانی گفت: ما افول دشمن را به روشنی می‌بینیم و از مردم می‌خواهیم که با حضور مستمر در مساجد و تجمعات نیز سنگرهای دفاع از انقلاب و نظام را استمرار ببخشند.
 
فرمانده سپاه استان قزوین تاکید کرد: امروز دیگر دست دشمن روی ماشه نیست بلکه دستش به فرمان ماشین فرار است و آنچه که تا امروز نقشه کشیده بودند با بیداری امت حزب‌الله به پایان رسید.
 
انتهای پیام/ ۱۳۰۰

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان