۲۹/صفر/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۷/۰۳ یکشنبه

صبح قزوین دستگاه‌های امنیتی و قضایی مقتدرانه با آشوب‌گران برخورد کنند
کد خبر: ۳۵۹۴۷۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۷/۱ ساعت: ۱۵:۷ ↗ لینک کوتاه

امام جمعه قزوین:

دستگاه‌های امنیتی و قضایی مقتدرانه با آشوب‌گران برخورد کنند

آیت‌الله عابدینی ضمن محکومیت آشوب‌های اخیر در استان تاکید کرد: دستگاه‌های امنیتی و قضایی مقتدرانه با آشوب‌گران برخورد کنند.

دستگاه‌های امنیتی و قضایی مقتدرانه با آشوب‌گران برخورد کنند
به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین ؛نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین در خطبه‌های نماز جمعه گفت: در مواجهه با فتنه اخیر بنده بیشتر از هر زمان دیگری بیداری، غیرت، بصیرت و دلسوزی را از مردم عزیز دیدم، البته این را در گذشته هم دیده بودیم اما در این مسئله مردم ما نشان دادند که هر سال بصیرت‌شان در مقابل فتنه‌گران افزایش پیدا می‌کند.

آیت‌الله عبدالکریم در خطبه‌های نماز جمعه قزوین که امروز یکم مهر ۱۴۰۱ در مسجدالنبی (ص) برگزار شد، با اشاره به وقایع چند روز گذشته در کشور اظهار کرد: هر آدم و مسلمانی وقتی برای یک انسان حادثه تلخ پیش می‌آید ناراحت می‌شود و مسلمانی نداریم که حادثه تلخی را ببیند و خوشحال باشد اما متأسفانه گرگ‌های فتنه‌گر این حادثه را دیدند و مانند لاشخوار پیکر آن بنده خدا را مورد سوء استفاده قرار دادند.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها، رسانه‌های غربی و نوکران غربی آن‌ها از پیکر این دختر لاشخواری کردند و جان او را ابزاری برای اهداف شوم خود قرار دادند. فتنه‌گران دنبال مسائل دیگری هستند؛ همانگونه که «ندا آقاسلطان» را کشتند و از پیکرش سوءاستفاده سیاسی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: پدران و مادران باید بیشتر مراقب فرزندان خود باشند تا فتنه‌گران از آن‌ها سوءاستفاده نکنند؛ این ایام سالگرد کشته شدن هموطنان و مسلمانان در فاجعه منا را داریم اما فتنه‌گران هیچگاه دلسوز نبودند و در خصوص این حادثه سخن نمی‌گویند.

با هر نوع فتنه مقابله می‌کنیم

وی ادامه داد: از دیگر مناسبت‌های پیش‌رو در تقویم می‌توان به هجرت رسول گرامی اسلام و روز سرباز اشاره کرد، این روزها سربازان جان بر کف عزیز اعم از نیروی انتظامی، بسیجیان، پاسداران معزز و مکرم و نیروهای مختلف پای کار انقلاب و امنیت، نهایت زحمت را کشیدند، بسیاری از این عزیزان آسیب دیدند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تأکید کرد: در تاکستان شاهد بودیم شهید گرانقدر بسیجی عباس خالقی در راه امنیت مردم به شهادت رسید، یعنی منافقین او را هدف قرار داده و با گلوله به شهادت رساندند، فتنه این مسائل را به دنبال دارد بنابراین باید همه دقت داشته باشیم تا با هر نوع فتنه مقابله کنیم.

آیت‌الله عابدینی اظهار کرد: این نخستین فتنه‌ای نیست که دشمن برای ما دست و پا کرده است، ما تاکنون چندین مرحله فتنه را گذرانده‌ایم، در مواجهه با فتنه اخیر بنده بیشتر از هر زمان دیگری بیداری، غیرت، بصیرت و دلسوزی را از مردم عزیز دیدم، البته این را در گذشته هم دیده بودیم اما در این مسئله مردم ما نشان دادند که هر سال بصیرت‌شان بیشتر می‌شود، فهم‌شان در مقابل فتنه‌گران افزایش پیدا می‌کند و جوانمردی و غیرت‌شان هم بیشتر مشاهده می‌شود، به عقیده بنده مردم ما این بار با درایت و بصیرت بیشتری در مقابل فتنه خود را نشان دادند.

خطیب نماز جمعه قزوین تصریح کرد: بزرگداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس را هم در استان داشتیم، امام خمینی (ره) به ما یاد داد که ما دست و بازوی رزمندگان اسلام را ببوسیم، خودمان را مدیون آن‌هایی که رفته‌اند بدانیم، دست و بازوی آن‌هایی که در بین ما هستند را می‌بوسیم و برای آن‌ها احترام قائل هستیم، آن‌ها را سرمایه بزرگ اجتماعی می‌دانیم و یقین داریم وجود بابرکت‌شان زیرساخت‌های امنیت، آرامش و آسایش کشور ما به حساب می‌آید.

انتهای پیام

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان