۰۵/جمادى الأول/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۹/۰۸ سه شنبه

صبح قزوین راهپیمایی محکومیت حرکات هنجارشکنانه در قزوین
کد خبر: ۳۵۹۴۶۴ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۳۱ ساعت: ۲۲:۵۴ ↗ لینک کوتاه

در میعادگاه نمازجمعه برگزار می‌شود؛

راهپیمایی محکومیت حرکات هنجارشکنانه در قزوین

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور اطلاعیه‌ای از مردم برای شرکت در راهپیمایی محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و توهین به مقدسات اسلامی در روز جمعه دعوت کرد.

راهپیمایی محکومیت حرکات هنجارشکنانه در قزوین
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور اطلاعیه‌ای از مردم برای شرکت در راهپیمایی محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و توهین به مقدسات اسلامی در روز جمعه دعوت کرد.

این راهپیمایی فردا (جمعه) یک مهرماه پس از نماز جمعه در شهر قزوین از مسجدالنبی تا سبزه‌میدان برگزار خواهد شد.

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آمده است: بار دیگر دست پلید استکبار و بدخواهان نظام شکوهمند اسلامی به صورت آشکارا در حوادث اخیر کشور نمایان گردیده و در پی فتنه انگیزی جدیدی علیه انقلاب و مردم مظلوم و مقاوم ایران اسلامی هستند، غافل از اینکه این ملت، ملت امام حسین (ع) ملت حماسه نهم دی و همان ملتی است که در تشییع سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز آن شکوه جاودانه تاریخ را خلق کرد.
 
در ادامه این اطلاعیه آمده است: در پی حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی مردم استان قزوین در محکومیت این حرکات مذبوحانه روز جمعه یکم مهرماه بعد از اقامه نماز جمعه از میعادگاه‌های نماز جمعه راهپیمایی برگزار خواهند کرد.
 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از عموم مردم بصیر و انقلابی قزوین دعوت به عمل می‌آورد با شرکت در این راهپیمایی و حضور پر شور، مقتدرانه و دشمن شکن خود بار دیگر بصیرت مثال زدنی و غرورآفرین خویش را به رخ بدخواهان انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان بکشانند.
 
این راهپیمایی در قزوین روز جمعه یکم مهرماه بعد از نماز جمعه از مسجدالنبی تا میدان آزادی برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/۱۳۰۰

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان